В Україні багато водіїв люблять регулярно заповнювати бак свого авто бензином чи дизелем “до повного”, можливо тому, що не хочуть витрачати свій дорогоцінний час, виїжджаючи на АЗС.

 

При заправці свого автомобіля, автомобілісти чекають того моменту, коли пістолет на АЗС “відстрілює” через спрацювання захисної системи. А після цього вони ще все одно намагаються наполегливо залити паливо, що залишилося, в горловину бака, отримуючи гачок пістолета. 

 

Як всім відомо, пістолет на АЗС “вистрілює” в двох випадках - коли паливний бак повністю наповнений або ж коли в нього залитий необхідний обсяг палива на встановлену суму.

 

Колонки на АЗС для заправляння автомобіля паливом

 

Коли ми заправляємо повний паливний бак, то спрацювання автоматики виконується, коли паливо досягає встановленого на пістолеті датчика. Але ж багато водіїв продовжують тримати пістолет, тим самим сподіваються залити палива прозапас.

 

Спеціалісти кажуть, що краще цього не робити, тому що це потім може вилитись в  великі фінансові трати. 

 

Все діло в тому, що для сучасних автомобілів таке заправлення авто може вилитись в подальшому в дорогоцінний ремонт. В автомобілі є особлива система, що не дає парам палива залишати бак і проникати в інші місця і вузли. 

 

Якщо постійно заливати паливо в бак на повну до максимально можливого обсягу, то паливо може з’явитися в тих місцях де йому не слід бути і може призвести до деяких несправностей.

 

Також треба зазначити, що не варто заправляти свій автомобіль на повну до країв і залишати його на спекучему сонці. Це теж може призвести до непередбачених наслідків. 

 

Бережіть себе!

 


27.05.2022  Ваш @oca_go_

 

Дізнатись вартість онлайн: 

Автоцивілка

► Туристична страховка

► КАСКО

► Зелена карта