Корисні статті

img
Водій у Польщі без чинного Поліса страхування - який штраф? Які штрафи у Польщі за відсутність автостраховки? Як купити Поліс для виїзду на авто за кордон та як перевірити Поліс Зелена карта?
img
Підвищення вартості Поліса Зелена карта! З 22.12.2023 МТСБУ(Моторно-транспортне страхове Бюро України) збільшує страхові тарифи на міжнародний Поліс автомобільного страхування "Зелена Карта"
img
ЗНИЖЕННЯ ЦІНИ НА ЗЕЛЕНУ КАРТУ ВІД 29.09.2023 Вартість Поліса міжнародного автомобільного страхування зменшується
img
ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ВИЇЗДУ ЗА КОРДОН НА АВТО Які потрібні документи для виїзду за кордон України на автомобілі? Які автомобілі взагалі можуть виїжджати за межі країни?
img
ЗЕЛЕНА КАРТА. В ЯКИХ КРАЇНАХ ДІЄ ТА ЯКІ ВИПЛАТИ ПРИ ДТП Перелік країн в яких діє Зелена карта та які максимальні суми виплат при страховому випадку за кордоном.
img
ЗМІНИ ВІД 02.09.2022 В ОФОРМЛЕНІ ЗЕЛЕНОЇ КАРТИ З 02.09.2022 МТСБУ змінило порядок оформлення електронної Зеленої Карти, тепер:
img
Під час виїзду за кордон на авто знову потрібна “Зелена Карта” Усім громадянам України, які виїжджають за кордон автомобілем, знову необхідно мати при собі Поліс міжнародного страхування “Зелена Карта”...
img
Дії при ДТП за кордоном Рекомендованими діями страхувальника при настанні ДТП за кордоном є:....
img
Зелена карта Збираючись у поїздку автомобілем за кордон необхідно оформити Поліс страхування на авто - "Зелена карта"(Green Card)...
img
Плануєте автоподорож за кордон? Перевірте, які документи потрібно мати з собою!
img
Як користуватися туристичним страховим полісом за кордоном Якщо під час відпочинку все ж таки трапилася неприємна ситуація, насамперед необхідно повідомити про це службу підтримки Assistance ...
img
Як вибрати туристичну страховку Всі ми сподіваємося, що туристична страховка нам ніколи не стане в нагоді. Але якщо за кордоном раптово виникає надзвичайна ситуація, наявність страхового поліса може позбавити Вас головного болю.
img
11 законних підстав для зупинки вашого авто Поліцією Які є законні підстави у Поліції зупинити автомобіль. Обов'язки Поліції при зупинці автомобіля та які є права у водія коли його зупила Поліція
img
Внесено зміни до ПДР - зміни до дорожніх знаків КМУ вніс зміни до Правил Дорожнього Руху. А саме змінилися деякі дорожні знаки
img
Додатковий податок на авто у 2024 році - “Податок на розкіш” За які автомобілі потрібно буде сплатити додатковий податок ("Податок на розкіш") у 2024 році. Повний перелік автомобілів які підлягають оподаткуванню.
img
Що робити, якщо в мороз автівка не заводиться? Корисні поради для автомобілістів про те, що можна зробити, щоб автомобіль легко завівся в мороз
img
Секретні “фішки” в авто які не знають більшість автовласників Декілька достатньо поширених корисних опцій в автомобілях про які Ви могли не знати. Але ці опції можуть дуже суттєво полегшити життя автомобіліста
img
Що повинно бути в кожному автомобілі про всяк випадок? Щоб мати можливість достатньо легко вийти з надзвичайної ситуації в дорозі, Поліція та автоексперти рекомендують завжди мати в автомобілі низку обов’язкових речей.
img
Підготовка авто до зими Коли потрібно готуватися автомобілістам до зими? Корисні поради водіям та необхідні дії, які потрібно зробити до наступу холодів.
img
Які зміни чекають на водіїв у 2024 році Впровадження додаткових обстежень водіїв, старшим за 65 років, повернення на дороги України автомобілів-фантомів, можливість впровадження обов’язкового техогляду транспортних засобів.
img
Мити чи не мити автомобіль взимку? Чи потрібно мити свій автомобіль взимку? Чи варто заїжджати на мийку? Які можуть бути проблеми та чим це загрожує. Детельніше розібрали у статті про це питання.
img
Статистика ДТП в Україні за 2023 рік Вражаюча статистика Дорожньо-транспортних пригод в Україні за 2023 рік. Яка кількість загиблих та постраждалих? Як зменшити таку тенденцію?
img
Для водіїв на замітку. Що потрібно робити при ДТП Чек-лист на замітку для водіїв про те як поводити себе при ДТП - Дорожньо-транспортній пригоді. Корисні поради які знадобляться кожному водієві.
img
БЕЗ ЯКИХ ДОКУМЕНТІВ НЕ МОЖНА СІДАТИ ЗА КЕРМО АВТОМОБІЛЯ Документи, які обов’язково повинні бути у водія в наявності для того, щоб пересуватися на механічному транспортному засобі по дорогах України. Які є штрафи за їх відсутність.
img
Чим відрізняється Поліс ОСЦПВ/Автоцивілка від КАСКО Автострахування КАСКО та Автострахування ОСЦПВ/Автоцивілка. Які відмінності цих видів страхування? Від чого захищають дані Поліси страхування?
img
ЗАХИСТ АВТО ВІД ВОЄННИХ РИЗИКІВ - РАКЕТ, ДРОНІВ, СНАРЯДІВ ТОЩО Сьогодні, напевно немає автовласника в Україні, який би не замислювався б про те, а що станеться з його автомобілем, якщо раптом автомобіль опиниться в зоні ураження ворожої ракети, “шахедів” або просто потрапляння уламків. Рішення знайдено.
img
ПЕРЕВАГИ СТРАХУВАННЯ КАСКО В СТРАХОВОМУ СЕРВІСІ OCA-GO Що таке КАСКО? Які ризики покриває? Які переваги оформлення надійного захисту для Вашого авто?
img
ЯК ЗАХИСТИТИ СВІЙ АВТОМОБІЛЬ НАВІТЬ ПІД ЧАС ВІЙНИ З 24 лютого 2022 року, кожен українець відчув на собі, що на жаль немає в Україні на сто відсотків безпечного місця.
img
КАСКО – це? Страховий Поліс КАСКО - це повне страхування Вашого автомобіля від усіх можливих ризиків, а саме: ...
img
Розігруємо 3000 грн. на пальне серед підписників Розіграш сертифікатів номіналом по 1000 грн. на покупку пального на АЗС ОККО. Розігарш серед підписників страхового сервісу OCA-GO.UA
img
КУПУЙ СТРАХОВКУ НА OCA-GO.UA ТА СПЛАЧУЙ ЧАСТИНАМИ Крута фішка на сайті! З'явилась можливість сплачувати за страховку частинами. Під 0% до 4-х платежів.
img
Поліс Зелена карта. Ціна -10% - Кешбек Оформити Поліс Зелена карта та отримати Кешбек на власну банківську картку дуже просто! Страховка для виїзду на авто за кордон. Заощаджуй 10%!
img
ЗЕЛЕНА КАРТКА З ЕКОНОМІЄЮ 20% з 01.03.2023 по 15.03.2023 Повертаємо Кешбеком на Вашу картку 20% від вартості будь-якого полісу Зелена картка.
img
ЗЕЛЕНА КАРТА З КЕШБЕКОМ НА КАРТКУ Купуй Зелену карту карту онлайн та отримуй до 20% Кешбеку на власну картку.
img
Ціна на Автоцивілку у 2024 році Яка буде ціна поліса Автоцивілка (ОСЦПВ) у 2024 році. Як порахувати вартість та обрати найоптимальніший варіант для себе та за рахунок чого можна заощадити.
img
Світлофор в МТСБУ - оцінка роботи Страхових компаній На що варто звернути увагу при виборі Автоцивілки на своє авто? Оцінка роботи Страхових - світлофор МТСБУ
img
СК “Альфа Страхування” та “Прем’єр Альянс” покинули ринок Дві Страхові компанії “Альфа Страхування” та “Прем’єр Альянс” покинули ринок автострахування. Як діяти тепер Клієнтам?
img
Який штраф за відсутність Автоцивілки у 2024 році? З 2005 року й по сьогоднішній день в Україні діє Закон “Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів”. Даний Закон забороняє експлуатувати автомобіль без чинного страхового Поліса Автоцивілка.
img
TOP 20 Страхових компаній по ОСЦПВ/Автоцивілка Рейтинг Страхових компаній України за загальними страховими преміями та відшкодуванням по Договорам ОСЦПВ/Автоцивілка.
img
Виплати Страхових компаній по ОСЦПВ/Автоцивілка за 2023 рік Статистика страхових відшкодувань Страховими компаніями за Полісами ОСЦПВ/Автоцивілка у 2023 році
img
Хто має пільги при оформленні поліса ОСЦПВ/Автоцивілка Хто має пільги при оформленні страхового Поліса ОСЦПВ/Автоцивілка та хто взагалі звільняється від обов'язку оформляти такий Поліс
img
НЕ ВИСТАЧИЛО КОШТІВ ВІД СТРАХОВОЇ КОМПАНІЇ. ЩО РОБИТИ? Чому страхового відшкодування може не вистачити на відновлювальний ремонт пошкодженого автомобіля? Про це все і не тільки розглянули в статті докладніше...
img
ЄВРОПРОТОКОЛ. ЩО ЦЕ І КОЛИ НИМ МОЖНА СКОРИСТАТИСЬ? В Україні вже з 2011 року впроваджений Європротокол, але і досі більшість автовласників не розуміють коли можна ним скористатись та як його заповнювати.
img
Поліс АВТОЦИВІЛКА зі ЗНИЖКОЮ -20% на Сайті OCA-GO.UA Ви ще не оформлювали АВТОЦИВІЛКУ на нашому Сайті? Раді повідомити, що ми додали ще більше ЗНИЖОК на страхові поліси АВТОЦИВІЛКА (ОСЦПВ). Допомога при ДТП.
img
Законопроєкт № 8300. Що чекає на автовласників? У січні 2023 року Верховна Рада підтримала в першому читанні за основу законопроєкт № 8300 «Про ОСЦПВ». Тож що зміниться  для автовласників з впровадженням законопроєкту?
img
ДІЇ ПРИ ДТП ЯКЩО У ВИНУВАТЦЯ НЕМАЄ АВТОЦИВІЛКИ Ви постраждали у ДТП й виявилось, що у винуватця немає страхового поліса Автоцивілка. Тож що робити в цьому випадку? Та хто оплатить ремонт Вашого авто?