Гарантії та переваги оформлення поліса Зелена карта на онлайн-сервісі "ОСА-GO"

OCA-GO HELP
Assistance

HELP 24/7, 365

Юридична допомога та підтримка при страховому випадку і не тільки.

З оформленним страховим Полісом через сервіс "ОСА-GO.UA", Ви безоплатно отримуєте послугу Assistance - "Страховий Адвокат"

privilege
privilege

Надійні страхові компанії

Ми співпрацюємо тільки з надійними страховими компаніями

privilege

Оригінальний бланк

Поліс оформляється на оригінальному бланку. Підробка виключена. Реєстрація поліса в базі МТСБУ

privilege

Простий і зручний сервіс оформлення

Оформлення на нашому сервісі відбувається максимально просто і швидко

privilege

Економія часу

Розрахувати вартість і оформити Поліс можна за 5 хвилин

privilege

Call Center

Наші фахівці завжди на зв'язку і готові допомогти в будь-якій ситуації

Детальніше про Зелену карту / Green Card

green card img

Поліс Зелена карта і як він виглядає

"Зелена Карта"(Green Card) - це обов'язковий вид страхування, працює так само як наш внутрішній Поліс ОСЦПВ/Автоцивілка, тільки міжнародний. Дана страховка знадобиться в більш ніж 40 країнах Європи і ближнього зарубіжжя, які знаходяться в цій міжнародній системі.
green card img

Перелік країн, при в'їзді в які потрібно мати Поліс  Зелена карта на авто

47 країн Європи і ближнього зарубіжжя, які перебувають у загальній системі і при відвідуванні яких, пересуваючись на автомобілі необхідно мати Поліс Зелена карта / Green Card.
green card img

Де реєструється Поліс Зелена карта і як його перевірити

Поліс Зелена карат Реєструється в загальній Базі МТСБУ.
green card img

Які документи необхідні для оформлення Зеленої карти

Для оформлення Поліса Зелена карта, Вам знадобляться наступні документи: 1. Свідотство про реєстрацію ТЗ(Техпаспорт на авто), 2. Водійське посвидчення(права) або Закордонний паспорт, 3. ІПН
 

Зелена карта в Україні

city block
Івано-Франківськ
city block
Кам`янець-Подільський
arrow
arrow

Поширені запитання про Зелену карту

Чи можна оформити “Зелену Карту” на автомобіль з іноземною реєстрацією?

Ні, оформлення полісів «Зелена карта» можливе тільки для автомобілів з українською реєстрацією. 

Оформити “Зелену Карту” на авто з іноземною реєстрацією можливо тільки в тій країні, де зареєстрований транспортний засіб.

Де краще купити “Зелену Карту”? На кордоні чи за вчасно?

Купуйте Поліс "Зелена Карта" на сайті в будь-який час. Готовий Поліс за 5-10 хвилин. Оформлюйте, оплачуйте банківською карткою. Готовий Поліс прийде Вам на Email. Сервіс OCA-GO.UA працює 24/7. Гарантія 100% дійсності Поліса. Одразу після оформлення, Поліс реєструється в базі МТСБУ. На страховому полісі буде QR код та індивідуальний номер для перевірки прикордонниками або самостійно Вами.

 

Що мені робити, якщо у мене закінчується “Зелена Карта” за кордоном?

Якщо Ви знаходитесь за кордоном і у Вас закінчується Поліс "Зелена Карта" і Ви потребуєте її продовження, то оформити Поліс можна Онлайн. Перетинати український кордон не треба.

 

Класифікація ТЗ. Який автомобіль вважати легковим, а який вантажним? Під час розрахунку вартості Поліса “Зелена Карта”.

Легковим автомобілем вважається, загальна вага(з навантаженням) якого до 3500 кг.(7700 фунтів). І пасажиромісць до 9, включно з водієм.

 

Чи можна оформити Зелену Карту із терміном дії з сьогоднішнього числа?

Ні. Електронний Поліс оформити так не можливо. Крайня дата початку дії Поліса може бути тільки на наступний день після оформлення. Тобто, якщо оформили Поліс сьогодні, то почне діяти Поліс з 00:00 годин наступного дня.

На кого оформлювати Зелену Карту?

Поліс Зелена Карта, можна оформлювати від імені власника автомобіля або від імені користувача. Це на Ваш розсуд. Страховий Поліс діятиме і буде поширюватися на всіх водіїв, які можуть бути за кермом. Фактично, "Зелена Карта" оформляється на автомобіль.

Скільки коштує "Зелена карта" та яка сума покриття?

Платіж залежить від терміну перебування за кордоном (від 15 днів до 1 року), територіального покриття (Європа чи СНД) та типу транспортного засобу.

Сума страхового відшкодування встановлюється відповідно до законодавства держави, де стався страховий випадок.

На території яких країн діє "Зелена карта"?

Налічується 44 країн-учасниць програми Green Card. З переліком країн, які є членами міжнародної системи, можна ознайомитись на Сайті в розділі "Детальніше про Зелену Карту" або на офіційному сайті МТСБУ. Країни можна умовно поділити на дві групи:
1. Європа (ЄС) - Вся система 44 країни(в тому числі є Молдова і Азербайджан)
2. Країни СНД (Білорусь, Азербайджан, Молдова, РФ

arrow
arrow

Про нас у ЗМІ

Статті про Зелену карту

article img
Водій у Польщі без чинного Поліса страхування - який штраф?
Які штрафи у Польщі за відсутність автостраховки? Як купити Поліс для виїзду на авто за кордон та як перевірити Поліс Зелена карта?
article img
Підвищення вартості Поліса Зелена карта!
З 22.12.2023 МТСБУ(Моторно-транспортне страхове Бюро України) збільшує страхові тарифи на міжнародний Поліс автомобільного страхування "Зелена Карта"
article img
ЗНИЖЕННЯ ЦІНИ НА ЗЕЛЕНУ КАРТУ ВІД 29.09.2023
Вартість Поліса міжнародного автомобільного страхування зменшується
arrow
arrow

Оформлення Поліса Зелена карта, кешбек до 10%. Щаслива дівчина з телефоном в руці на зеленому фоні

 

Зелена карта онлайн

 

Багато автолюбителів вважають за краще подорожувати Європою на власному автомобілі. Цей вид подорожі дуже зручний тим, що немає прив’язки до певного маршруту, що прописало турагентство. Завжди можна зупинитися там, де забажаєш, взяти з собою улюблені речі й поїхати в глибинку відвідуваної країни, де зазвичай туристи не зупиняються. Але з усіма приємними моментами,  є і неприємні, які можуть статися на території іншої країни. Зокрема, через малознайому місцевість і дороги або просто з необережності, є можливість потрапити в дорожньо-транспортну пригоду. Адже хай там що, автомобіль рухаючись дорогами є джерелом підвищеної небезпеки. І звичайно час від часу відбуваються ДТП.

 

Щоб убезпечити всіх учасників дорожнього руху, існує такий вид міжнародного страхування як Зелена карта.

 

Збираючись у подорож автомобілем за кордон України, кожен водій повинен оформити страховий Поліс Зелена карта на авто.

 

Що таке Зелена карта?

Зелена карта - це міжнародне обов’язкове страхування цивільно правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. Працює за аналогією нашого внутрішнього ОСЦПВ /Автоцивілка.

 

У випадку, якщо водій за кермом українського автомобіля з будь-якої причини здійснить ДТП на території іншої країни й при собі матиме чинний Поліс Зелена карта, то виплату - відшкодування збитків постраждалій стороні, буде робити Страхова компанія. Таким чином, маючи страховку Зелена карта, обидва учасники ДТП фінансово захищені від можливих фінансових втрат внаслідок ДТП.

 

Де і коли можна купити поліс Зелена карта?

Ми радимо придбати Поліс Зелена карта для виїзду за кордон заздалегідь перед поїздкою, щоб не витрачати час при перетині кордону у пунктах пропуску. Тим більше, що на кордоні у посередників купити Зелену карту можливо доведеться дорожче.

 

Купити вигідно Зелену карту онлайн для виїзду за кордон можна на сучасній онлайн платформі OCA-GO.UA Всеукраїнський страховий сервіс №1.

 

На сайті OCA-GO.UA покупка Зеленої карти обійдеться значно дешевше, оскільки регулярно діє система знижок для постійних Клієнтів. При цьому Вам нікуди не потрібно їхати за Полісом. Оформити Зелену картку можна у будь-який час 24/7. Сплатити карткою будь-якого Банку, а страховий Поліс прийде Вам в електронному вигляді (у форматі PDF) на Email. Після отримання Поліса на Email,  Ви зможете зберегти його просто як фото на мобільному телефоні та за необхідності показувати з телефону або роздрукувати його на папір А4. Покупка онлайн - це вигідно, зручно та швидко.

 

Зелена карта для виїзду за кордон на авто, оформлюється у країні з якої виїжджає автомобіль. Тобто, всі українські автомобілі можуть оформити Поліс тільки в Україні в українській Страховій компанії. Потрібно заздалегідь спланувати дати поїздки, щоб розуміти, на який термін Вам потрібно буде купити Зелену картку.

 

Мінімальний термін дії, на який можна оформити Поліс Зелена карта онлайн - 15 днів. Потім іде 1 місяць, 2 місяці й так до 12 місяців.

 

Хто має бути за кермом забеспеченного автомобіля?

Поліс Зелена карта поширюється на всіх можливих водіїв, які можуть бути за кермом застрахованого автомобіля.

 

Яка ціна на Зелену карту?

Ціни на Зелену карту затверджуються МТСБУ (Моторно-транспортним страховим бюро України). Для всіх Страхових компаній ціна на Зелену карту однакова. Вартість Зеленої карти може змінюватись, залежно від валютного курсу, тому що, всі страхові відшкодування за таким полісом виплачуються в іноземній валюті.

 

Бажаємо Вам вдалих та приємних автомобільних подорожей!