5 372 761

Електронних
полісів Автоцивілки
оформлено страховими компаніями в Україні за 2023 рік *

Переваги електронного поліса Автоцивілки

privilege

Оформлення за 5 хвилин, не виходячи з дому. Страховий Поліс приходить на email

privilege

Електронний Поліс неможливо втратити, він знаходиться в загальній базі МТСБУ

privilege

Електронний Поліс дешевше мінімум на 10%

privilege

Електронний Поліс не потрібно возити в паперовому вигляді. Поліс завжди під рукою у Вашому смартфоні

privilege

Електронний Поліс ОСАГО / Автоцивілки офіційний законодавчо затверджений документ

privilege

100% гарантія надійності сервісу

Відео-урок

Як оформити електронний поліс Автоцивілки онлайн

Детальніше про електронний Поліс ОСЦПВ /Автоцивілка

digital policy

Електронний Поліс ОСЦПВ/Автоцивілка та як він виглядає

Електронний Поліс ОСЦПВ/Автоцивілка - це такий же Поліс, як і "традиційний" паперовий, тільки в електронному вигляді. Поліс формується в форматі PDF і володіє унікальним номером, який реєструється в базі МТСБУ. Після покупки діючий Поліс висилається на Email Клієнта.
digital policy

Як Поліція перевіряє наявність електронного Поліса 

Дійсність  Вашого Поліса можно перевірити двома способами: 1. За держ. номером транспортного засобу ; 2. За номером електроного Поліса. Всі дійсні Поліси ОСЦПВ/Автоцивілка зберігаються в єдиній базі МТСБУ, де Поліція і перевіряє його. Ви можете зробити це самостійно.
digital policy

Яким документом затверджено впровадження електронного Поліса

Згідно розпорядження №3631 від 31.08.2017, Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сфері ринків фінансових послуг, затверджено впровадження електронного Поліса ОСЦПВ
digital policy

Електронний Європротокол

Електронний Європротокол - це форма повідомлення власника Поліса ОСЦПВ про дорожньо-транспортну пригоду, яка дозволяє оформити ДТП без виклика Поліції, за допомогою звичайного смартфона, прямо на місці ДТП.

Страховка ОСЦПВ / Автоцивілка в Україні

city block
Івано-Франківськ
city block
Кам`янець-Подільський
arrow
arrow

Переваги оформлення Поліса Автоцивілки на онлайн-сервісі "ОСА-GO"

OCA-GO HELP
Assistance

HELP 24/7, 365

Юридична допомога та підтримка при страховому випадку і не тільки.

З оформленним страховим Полісом через сервіс "ОСА-GO.UA", Ви безоплатно отримуєте послугу Assistance - "Страховий Адвокат"

privilege

Гарантія законності поліса

При оформленні поліс миттєво реєструється в загальній всеукраїнської базі МТСБУ

Зручність вибору

Всі надійні страхові компанії в одному місці

Безпека оплати

Оплата онлайн з картки будь-якого банку. Всі дані надійно захищені, згідно законодавства України

100% гарантія повернення коштів

Сервіс ОСА-GO гарантує повернення коштів до початку дії полісу

Швидкість оформлення

Оформлення поліса займає не більше п'яти хвилин. Поліс приходить на Ваш email

Економія

При оформленні онлайн Ви заощаджуєте гроші та час

Повідомлення

Ми повідомимо Вам про закінчення терміну дії страхового поліса

Call Center

Наші фахівці завжди на зв'язку і готові Вам допомогти, і проконсультувати з будь-якого питання

Поширені запитання про Автоцивілку

Який штраф для водія за відсутність страхового Поліса Автоцивілка?

Розмір штрафу становить - від 425 грн. до 850 грн.(ч.1 ст.126 КУпАП)

 

Всі транспортні засоби які зареєстровані в Україні повинні бути забезпечені чинним Полісом ОСЦПВ (Автоцивілка). А автомобілі які знаходяться в Україні, але мають реєстрацію в інших країнах - можуть мати Поліс міжнародного автомобільного страхування “Зелена карта”, або також наш український Поліс Автоцивілка (ОСЦПВ).

 

Чи існують пільги або виключення щодо обов’язку оформлення страхового Поліса ОСЦПВ?

Звільняються від обов’язку оформлювати Поліс ОСЦПВ: інваліди I групи, учасники бойових дій та інваліди війни, визначені Законом. За умови, що “пільговик” є власником автомобіля, керує самостійно цим авто або знаходиться у якості пасажира.

 

Пільгу до 50% від вартості Поліса мають наступні категорії громадян: пенсіонери, учасники війни, особи які постраждали внаслідок ЧАЕС I та II категорії, інваліди II групи.

 

За умови, що власником транспортного засобу є “пільговик”, легкове авто з об’ємом двигуна до 2500 куб.см. та керує автомобілем сам “пільговик”.

 

У яких випадках поліцейські мають право вимагати пред’явити Поліс ОСЦПВ/Автоцивілку?

Згідно Статті 21.2 Закону України “Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів” визначено, що водій повинен пред’явити Поліс на вимогу поліцейського тільки при складанні протоколу про порушення ПДР або при оформленні матеріалів ДТП. В інших випадках водій може пред’явити свій Поліс добровільно. Така позиція підтримана в ухвалі Вищого адміністративного суду України від 27.04.2017 № 754/7746/16-А.

Чи можна виїхати за кордон маючи тільки Поліс ОСЦПВ/Автоцивілка?

Ні, не можна. Поліс ОСЦПВ/Автоцивілка діє лише на території України. Для виїзду за кордон потрібно оформити міжнародний Поліс автомобільного страхування “Зелена карта”.

 

Якщо мій Поліс закінчується не сьогодні, чи можна оформити новий заздалегідь?

Так, Поліс Автоцивілка можна оформити заздалегідь - до 3-х місяців вперед. При заповненні даних потрібно вибрати необхідну дату початку дії поліса і Поліс почне діяти саме з тієї дати, що Ви вказали.

Чому в електронному Полісі вказаний номер телефону та Email не мій?

При оформленні Страхового Поліса через онлайн сервіс OCA-GO.UA в полісі будуть вказані контакти сервісу OCA-GO.UA Так і повинно бути, тому що сервіс відповідає за реєстрацію Поліса.  До того ж Ви завжди можете звернутись за цими контактами до нашої служби підтримки.

 

Чи обов’язково потрібно забирати паперовий поліс, якщо оформили страховку Автоцивілка онлайн?

Поліси виготовляються на бланках встановленого зразка, проте наявність саме такого бланка не є обов'язковою, якщо ви зможете продемонструвати поліцейському чинний внутрішній електронний договір у візуальній формі страхового поліса (на електронному  - з телефону або іншого пристрою або паперовому носії - роздрукувавши самостійно), відомості про який підтверджуються інформацією, що міститься в базі даних МТСБУ

Які документи потрібні при оформленні ОСЦПВ / Автоцивілки?

1.ІПН;

2.Документ що засвідчує особу (Паспорт, ID Карта або Посвідчення водія), Пенсійне посвідчення (для пільговиків);

3.Техпаспорт на транспортний засіб;

4. Платіжна банківська карта

Що таке ДЦВ (Добровільна Автоцивілка)?

ДЦВ - це добровільне страхування цивільної відповідальності, яке збільшує ліміти страхових виплат по ОСЦПВ/Автоцивільці  до 1 000 000 грн. Стандартного відшкодування  не завжди вистачає для покриття всіх витрат. Щоб убезпечити особистий бюджет від непередбачених витрат при ДТП, рекомендується оформляти ДЦВ на сайті OCA-GO.UA і розширити ліміт виплат.

Як я можу пред'явити Поліції страховий Поліс ОСЦПВ?

З 27 березня 2019 року водії можуть підтвердити наявність Поліса ОСЦПВ з мобільного телефону, планшета і іншого девайса. Така можливість зафіксована в доповненні до пункту 2.1 Правил дорожнього руху.

Ви при необхідності показуєте Поліції Поліс на екрані смартфона(збережений локально, з особистого кабінету на сайті OCA-GO.UA, застосунок ДІЯ), а Поліція в свою чергу, перевіряє ще раз, на своєму рабочому планшеті зайшовши в загальну базу МТСБУ.

Електронний Поліс Вам приходить у PDF форматі, тому додатково Ви його можете просто розрукувати на папір А4 і зберігати в автомобілі.

Що таке електронний Поліс ОСЦПВ/Автоцивілка?

Це той же "паперовий" Поліс ОСЦПВ, тільки в електронному вигляді. Електронний Поліс Автоцивілки має аналогічну юридичну силу, як і паперовий варіант страховки, тому як дані автоматично вносяться в базу МТСБУ. Після покупки дійсний Поліс висилається на Email Клієнта. Перевірити дійсність Полісу після покупки можна на офіційному сайті МТСБУ.

 

 

Як я зможу отримати свій Поліс?

Після оформлення і оплати діючий Поліс ОСЦПВ/Автоцивілка приходить на електронну пошту у PDF форматі протягом 5 хвилин. Також Ви завжди маєте доступ до своїх Полісів в Особистому кабінеті на сайті OCA-GO.UA Договір не потребує друку, його досить зберігати в телефоні або планшеті. Але так само Ви зможете його і роздрукувати на папір А4. Також Поліс підтягнеться в застонунок ДІЯ.

arrow
arrow

Про нас у ЗМІ

Статті про Автоцивілку

article img
Страхові виплати по ОСЦПВ за січень-квітень 2024 року
Рейтинг Страхових компаній за сумою страхових виплат та зібраних страхових платежів
article img
Новий Закон про ОСЦПВ/Автоцивілка
Які основні нововведення та що чекати водіям із новим Законом України про ОСЦПВ?
article img
Загальні виплати по ОСЦПВ за 2023 рік
Про те які загальні виплати по договорам страхування ОСЦПВ в Україні за 2023 рік. На скільки зросла середня виплата постраждалим у ДТП
arrow
arrow

Оформлення Автоцивілки з економією до 20%. Жовте авто на синьому фоні.

 

Автоцивілка онлайн

 

Що таке Автоцивілка в Україні?

ОСЦПВ - згідно Законом України "Про ОСЦПВ" -  це обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів перед третіми особами.  У народі автовласники називають цей вид автострахування просто – Автоцивілка.

 

Навіщо купувати Автоцивілку?

Всі ми знаємо та розуміємо, що автомобіль це джерело підвищеної небезпеки на дорозі. Так ось, кожен водій керуючи автомобілем повинен розуміти, що в руках його керування автомобіль, яким по необережності можна завдати шкоди комусь із учасників дорожнього руху. І у випадку, якщо з якоїсь причини при русі на автомобілі буде скоєно Дорожньо-транспортну пригоду, то винуватець ДТП буде зобов'язаний відшкодувати заподіяну шкоду потерпілому в ДТП.

Так як Дорожньо-транспортна пригода це завжди непередбачена і м'яко кажучи неприємна ситуація для обох учасників події, а у винуватця не завжди є гроші, щоб розрахуватися з потерпілим, саме для таких випадків і був створений такий фінансовий інструмент, як ОСЦПВ. При ДТП Страхова компанія відшкодовує збитки потерпілому.

У всіх цивілізованих країнах Європи існує такий вид автомобільного страхування і є обов'язковим.

В Україні передбачено адміністративне покарання у вигляді штрафу за експлуатацію транспортного засобу без чинного Полісу ОСЦПВ. Розмір штрафу становить 425 грн. до 850 грн. Кожен водій в Україні зобов'язаний мати з собою в автомобілі, а на вимогу Поліції пред'явити наступні документи: Посвідчення водія необхідної категорії, Свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу та страховий поліс ОСЦПВ. Перелічені документи можуть бути пред'явлені як у паперовому, так і в електронному вигляді.

 

Які максимальні ліміти виплат за Полісом ОСЦПВ на один страховий випадок?

Страхова сума (страхова виплата) за Полісом ОСЦПВ встановлена ​​Законом України "Про ОСЦПВ (Обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів) і є фіксованою.

01 липня 2022 року відповідно до Постанови Правління Національного Банку України від 30.05.2022 р. №109, були підвищенні ліміти страхових сум з ОСЦПВ. 

 • Страхова сума майна                      160 000 грн. (з одного випадку)
 • Страхова сума з життя та здоров'я 320 000 грн. (з одного випадку)

У страховому полісі може бути Франшиза.

 

Що таке франшиза в страхуванні?

Франшиза – це частина шкоди, яка не відшкодовується страховою компанією.

Простими словами, це частина шкоди, яка лягає безпосередньо на винуватця ДТП. А решту в межах вищевказаних лімітів виплачує Страхова компанія.

Відповідно до Закону про ОСЦПВ, франшиза може бути до 2% від страхової суми з майна. За шкодою життю та здоров'ю Франшиза завжди за замовчуванням 0 грн.

Так ось 2% від 160 000 – це означає, що за Полісом ОСЦПВ розмір франшизи може бути до 3200 грн.

Розмір франшизи в Полісі ОСЦПВ автовласник вибирає сам на власний розсуд.

 

Від чого залежить ціна Автоцивілки?

На вартість страхового Полісу впливає кілька факторів:

 1. Тип Транспортного засобу (ТЗ)
 2. Місце реєстрації ТЗ (місцем реєстрації ТЗ вважається місце прописки власника автомобіля за свідоцтвом про реєстрацію ТЗ)
 3. Розмір Франшизи.

 

Давайте розберемо за пунктами:

 1. Тип ТС - автомобіль може бути: Легковий з різним об'ємом двигуна, Вантажний автомобіль з різною вантажопідйомністю, Автобус з різною місткістю пасажирів, Автомобіль з електродвигуном, Причіп до легкового авто, Причіп до вантажного авто, Мотоцикл з різним об'ємом двигуна.

Всі ці транспортні засоби через свою вагу або потужність можуть завдати різного роду збитків за умови однакової швидкості. Виходячи з цього, чим більших збитків може завдати Транспортний засіб, тим дорожче коштуватиме для цього Транспортного засобу страховий Поліс ОСЦПВ.

Для кожного з перерахованих транспортних засобів встановлені свої коефіцієнти для розрахунку вартості Автоцивілки.

 1. Місце реєстрації ТЗ. Місцем реєстрації вважається населений пункт, у якому прописаний автовласник. Відповідно, передбачається, що саме в цьому населеному пункті більшою мірою використовується дане авто. А отже чим більше населений пункт, тим більше в ньому автомобілів на дорогах, а відтак і більша ймовірність ДТП (Дорожньо-транспортна пригода). Виходячи з цього, відповідно і вартість страхового полісу Автоцивілка буде вищою там, де населений пункт більший за чисельністю населення.
 2. Розмір Франшизи. Треба сказати, що чим менше Франшиза в Полісі, тим дорожче коштуватиме страховка. І відповідно, чим більше Франшиза по Полісу, тим дешевшою буде страховка.

 

Де оформити Автоцивілку?

На сьогоднішній день в Україні можна оформити поліс Автоцивілка різними способами. Але вже мільйони українських автовласників оформляють автостраховку онлайн в електронному вигляді, користуючись онлайн сервісом автомобільного страхування.

Автовласники по всій Україні високо оцінили онлайн платформу OCA-GO.UA. Цьому свідчить щорічна статистика переоформлення Полісів Клієнтами на нашому сайті.

 

Які переваги придбання електронної Автоцивілки на OCA-GO.UA?

 1. Доступність та економія часу.

Страховий Поліс можна оформити, перебуваючи вдома, в офісі або просто в автомобілі. Достатньо мати смартфон із виходом в інтернет. І знаходячись у будь-якій точці Планети, у будь-який час дня та ночі 24/7.

Час на оформлення Полісу займає не більше 5 хвилин.

 1. Великий вибір.

На онлайн платформі страхового сервісу OCA-GO.UA представлені практично всі Страхові компанії України, які мають ліцензію на  ОСЦПВ.

 1. Економія грошей.

У страховому сервісі OCA-GO.UA діє широка система знижок, що дозволяє купити Поліс дешевше ніж у самій Страховій компанії.

Для нас Клієнт – це Партнер на довгі роки.

 1. Цілодобова 24/7 юридична підтримка Клієнтів.

Кожен Користувач Страхового сервісу OCA-GO.UA отримує можливість користуватися цілодобовою юридичною підтримкою за непередбачених ситуацій на дорозі в рамках програми OCA-GO HELP

 

Як вибрати та купити Автоцивілку на платформі OCA-GO.UA?

Спочатку потрібно ввести параметри свого автомобіля, виберіть із запропонованих Вам варіантів оптимальний Поліс , заповніть особисті дані та сплатіть карткою будь-якого Банку. Після всіх цих нескладних маніпуляцій електронна Автоцивілка автоматично реєструється в базі МТСБУ та надходить на E-Mail Клієнта у форматі PDF. Також Страховий Поліс завжди знаходиться у Вашому доступі в особистому кабінеті на сайті, де Ви його можете завантажити або роздрукувати.

 

Як зберігати електронний поліс Автоцивілка?

Страховий Поліс Ви можете зберегти локально собі на смартфон і за необхідності показувати з телефону або роздрукувати на папір та возити з собою в автомобілі.

Команда Страхового сервісу OCA-GO.UA завжди поруч та готова допомогти!