Детальніше про Зелену карту / Green Card

green card img

Поліс Зелена карта і як він виглядає

"Зелена Карта"(Green Card) - це обов'язковий вид страхування, працює так само як наш внутрішній Поліс ОСЦПВ/Автоцивілка, тільки міжнародний. Дана страховка знадобиться в більш ніж 40 країнах Європи і ближнього зарубіжжя, які знаходяться в цій міжнародній системі.
green card img

Перелік країн, при в'їзді в які потрібно мати Поліс  Зелена карта на авто

47 країн Європи і ближнього зарубіжжя, які перебувають у загальній системі і при відвідуванні яких, пересуваючись на автомобілі необхідно мати Поліс Зелена карта / Green Card.
green card img

Де реєструється Поліс Зелена карта і як його перевірити

Поліс Зелена карат Реєструється в загальній Базі МТСБУ.
green card img

Які документи необхідні для оформлення Зеленої карти

Для оформлення Поліса Зелена карта, Вам знадобляться наступні документи: 1. Свідотство про реєстрацію ТЗ(Техпаспорт на авто), 2. Водійське посвидчення(права) або Закордонний паспорт, 3. ІПН
 

Поширені запитання про Зелену карту

Чи можна оформити “Зелену Карту” на автомобіль з іноземною реєстрацією?

Ні, оформлення полісів «Зелена карта» можливе тільки для автомобілів з українською реєстрацією. 

Оформити “Зелену Карту” на авто з іноземною реєстрацією можливо тільки в тій країні, де зареєстрований транспортний засіб.

Де краще купити “Зелену Карту”? На кордоні чи за вчасно?

Купуйте Поліс "Зелена Карта" на сайті в будь-який час. Готовий Поліс за 5-10 хвилин. Оформлюйте, оплачуйте банківською карткою. Готовий Поліс прийде Вам на Email. Сервіс OCA-GO.UA працює 24/7. Гарантія 100% дійсності Поліса. Одразу після оформлення, Поліс реєструється в базі МТСБУ. На страховому полісі буде QR код та індивідуальний номер для перевірки прикордонниками або самостійно Вами.

 

Що мені робити, якщо у мене закінчується “Зелена Карта” за кордоном?

Якщо Ви знаходитесь за кордоном і у Вас закінчується Поліс "Зелена Карта" і Ви потребуєте її продовження, то оформити Поліс можна Онлайн. Перетинати український кордон не треба.

 

Класифікація ТЗ. Який автомобіль вважати легковим, а який вантажним? Під час розрахунку вартості Поліса “Зелена Карта”.

Легковим автомобілем вважається, загальна вага(з навантаженням) якого до 3500 кг.(7700 фунтів). І пасажиромісць до 9, включно з водієм.

 

Чи можна оформити Зелену Карту із терміном дії з сьогоднішнього числа?

Ні. Електронний Поліс оформити так не можливо. Крайня дата початку дії Поліса може бути тільки на наступний день після оформлення. Тобто, якщо оформили Поліс сьогодні, то почне діяти Поліс з 00:00 годин наступного дня.

На кого оформлювати Зелену Карту?

Поліс Зелена Карта, можна оформлювати від імені власника автомобіля або від імені користувача. Це на Ваш розсуд. Страховий Поліс діятиме і буде поширюватися на всіх водіїв, які можуть бути за кермом. Фактично, "Зелена Карта" оформляється на автомобіль.

Скільки коштує "Зелена карта" та яка сума покриття?

Платіж залежить від терміну перебування за кордоном (від 15 днів до 1 року), територіального покриття (Європа чи СНД) та типу транспортного засобу.

Сума страхового відшкодування встановлюється відповідно до законодавства держави, де стався страховий випадок.

На території яких країн діє "Зелена карта"?

Налічується 44 країн-учасниць програми Green Card. З переліком країн, які є членами міжнародної системи, можна ознайомитись на Сайті в розділі "Детальніше про Зелену Карту" або на офіційному сайті МТСБУ. Країни можна умовно поділити на дві групи:
1. Європа (ЄС) - Вся система 44 країни(в тому числі є Молдова і Азербайджан)
2. Країни СНД (Білорусь, Азербайджан, Молдова, РФ

arrow
arrow

Зелена карта у Чернігові


 

Чернігів - одне з найдавніших українських міст. Засноване у VII столітті. Прапор міста ЧернігівРозташоване у північній частині країни. Зараз це обласний центр сучасної України. Місто-герой. Сьогодні у Чернігові проживають близько 300 тисяч осіб. 

 

В сучасному Чернігові є багато автовласників, яким кожного року потрібно купувати страховий Поліс на свій автомобіль - Поліс Автоцивілка. А, якщо необхідно поїхати у подорож за кордон, то в такому разі, обов’язково необхідно оформити Поліс Зелена карта.

 

Поліс Зелена карта - міжнародний вид обов'язкового автомобільного страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів. Можна назвати - міжнародна Автоцивілка.

 

Від чого страхує Зелена карта?

Працює Зелена карта так само як Автоцивілка, тільки в інших країнах. Якщо водій забезпеченого транспортного засобу буде винним у ДТП дорожньо-транспортній пригоді, то в такому разі, збитки потерпілому буде відшкодовувати Страхова компанія.

 

Які саме збитки покриває поліс Зелена карта?

За Полісом Зелена карта, покриваються збитки потерпілому за шкоду заподіяну майну та за шкоду заподіяну життю та здоров’ю. 

 

Максимальний розмір страхового відшкодування залежить від Країни де трапився страховий випадок. В кожній країні, яка входить до міжнародної системи “Зелена карта” встановлені свої ліміти страхових сум.

 

В яких країнах діє Зелена карта?

На сьогодні до міжнародної системи “Зелена карта” входить більш ніж 40 Країн Європи та країн поблизу до Європи. Україна увійшла у цей список у 1998 році.

 

Де купити Зелену карту у Чернігові?

Більшість автовласників вже забули, що таке паперовий поліс страхування, тому що вже на постійній основі оформляють собі автостраховку в електронному вигляді. 

 

Переваги електронного Поліса в тому, що не потрібно витрачати час у робочі години для поїздки в офіс Страхової компанії, не страшно втратити Поліс, а також при оформленні онлайн можна гарно зекономити.

 

Для вибору та покупки страхового Поліса Зелена карта, радимо скористатися онлайн сервісом автомобільного страхування OCA-GO.UA

 

Чому OCA-GO.UA?

 

  • Безкоштовна юридична допомога при ДТП та при страховому випадку
  • Досвід роботи в автомобільному страхуванні з 2007 року
  • Всі Страхові компанії в одному місці
  • Приємні ціни
  • Оформлення онлайн за 5 хвилин - 24/7
  • Автоматична реєстрація Поліса в базі МТСБУ
  • Безпечна оплата банківською карткою на сайті

 

Як купити поліс Зелена карта через OCA-GO.UA?

Треба розрахувати вартість Поліса обравши тип автомобіля, територію дії Поліса та термін дії Зеленої картки. Після обрати Поліс із запропонованих варіантів, ввести особисті дані та сплати банківською карткою. Поліс автоматично реєструється в загальній базі МТСБУ та відправляється Клієнту на Email. 

 

“Страховий Поліс формується в PDF форматі. Його можна зберегти на телефон або просто роздрукувати на лист А4.

 

Яка ціна Зеленої карти у Чернігові?

Ціна на Зелену карту залежить від 3-х параметрів:

 

  • Тип транспортного засобу
  • Територія покриття (країни поїздки)
  • Термін дії Поліса