Детальніше про Зелену карту / Green Card

green card img

Поліс Зелена карта і як він виглядає

"Зелена Карта"(Green Card) - це обов'язковий вид страхування, працює так само як наш внутрішній Поліс ОСЦПВ/Автоцивілка, тільки міжнародний. Дана страховка знадобиться в більш ніж 40 країнах Європи і ближнього зарубіжжя, які знаходяться в цій міжнародній системі.
green card img

Перелік країн, при в'їзді в які потрібно мати Поліс  Зелена карта на авто

47 країн Європи і ближнього зарубіжжя, які перебувають у загальній системі і при відвідуванні яких, пересуваючись на автомобілі необхідно мати Поліс Зелена карта / Green Card.
green card img

Де реєструється Поліс Зелена карта і як його перевірити

Поліс Зелена карат Реєструється в загальній Базі МТСБУ.
green card img

Які документи необхідні для оформлення Зеленої карти

Для оформлення Поліса Зелена карта, Вам знадобляться наступні документи: 1. Свідотство про реєстрацію ТЗ(Техпаспорт на авто), 2. Водійське посвидчення(права) або Закордонний паспорт, 3. ІПН
 

Поширені запитання про Зелену карту

Чи можна оформити “Зелену Карту” на автомобіль з іноземною реєстрацією?

Ні, оформлення полісів «Зелена карта» можливе тільки для автомобілів з українською реєстрацією. 

Оформити “Зелену Карту” на авто з іноземною реєстрацією можливо тільки в тій країні, де зареєстрований транспортний засіб.

Де краще купити “Зелену Карту”? На кордоні чи за вчасно?

Купуйте Поліс "Зелена Карта" на сайті в будь-який час. Готовий Поліс за 5-10 хвилин. Оформлюйте, оплачуйте банківською карткою. Готовий Поліс прийде Вам на Email. Сервіс OCA-GO.UA працює 24/7. Гарантія 100% дійсності Поліса. Одразу після оформлення, Поліс реєструється в базі МТСБУ. На страховому полісі буде QR код та індивідуальний номер для перевірки прикордонниками або самостійно Вами.

 

Що мені робити, якщо у мене закінчується “Зелена Карта” за кордоном?

Якщо Ви знаходитесь за кордоном і у Вас закінчується Поліс "Зелена Карта" і Ви потребуєте її продовження, то оформити Поліс можна Онлайн. Перетинати український кордон не треба.

 

Класифікація ТЗ. Який автомобіль вважати легковим, а який вантажним? Під час розрахунку вартості Поліса “Зелена Карта”.

Легковим автомобілем вважається, загальна вага(з навантаженням) якого до 3500 кг.(7700 фунтів). І пасажиромісць до 9, включно з водієм.

 

Чи можна оформити Зелену Карту із терміном дії з сьогоднішнього числа?

Ні. Електронний Поліс оформити так не можливо. Крайня дата початку дії Поліса може бути тільки на наступний день після оформлення. Тобто, якщо оформили Поліс сьогодні, то почне діяти Поліс з 00:00 годин наступного дня.

На кого оформлювати Зелену Карту?

Поліс Зелена Карта, можна оформлювати від імені власника автомобіля або від імені користувача. Це на Ваш розсуд. Страховий Поліс діятиме і буде поширюватися на всіх водіїв, які можуть бути за кермом. Фактично, "Зелена Карта" оформляється на автомобіль.

Скільки коштує "Зелена карта" та яка сума покриття?

Платіж залежить від терміну перебування за кордоном (від 15 днів до 1 року), територіального покриття (Європа чи СНД) та типу транспортного засобу.

Сума страхового відшкодування встановлюється відповідно до законодавства держави, де стався страховий випадок.

На території яких країн діє "Зелена карта"?

Налічується 44 країн-учасниць програми Green Card. З переліком країн, які є членами міжнародної системи, можна ознайомитись на Сайті в розділі "Детальніше про Зелену Карту" або на офіційному сайті МТСБУ. Країни можна умовно поділити на дві групи:
1. Європа (ЄС) - Вся система 44 країни(в тому числі є Молдова і Азербайджан)
2. Країни СНД (Білорусь, Азербайджан, Молдова, РФ

arrow
arrow

Зелена карта до Європи

 


Прапор Євросоюзу

Одним із найпопулярніших напрямків поїздок на автомобілі з України є Європа. Це не дивно, тому що Європа межує з Україною. І подорожуючи автомобілем Європою, можна відвідати відразу кілька країн. Поїздка власним автомобілем дозволяє побувати в усіх куточках Європи. Проїхати туди, куди не ходять стандартні туристичні маршрути та на власні очі побачити всілякі історичні та мальовничі місця.

Для виїзду в Європу на автомобілі необхідно оформити Страховий Поліс Зелена карта. Без цього Поліса на кордоні у пункті пропуску не випустять автомобіль із України.

Зелена карта – це обов'язковий вид міжнародного страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. У разі провини у ДТП на території іншої країни, виплату на відновлення шкоди потерпілому у ДТП виплачуватиме Страхова компанія. Таким чином, обидва учасники дорожньо-транспортної пригоди фінансово захищені за непередбаченої та неприємної ситуації на дорозі.

 

Де купити Зелену карту до Європи?

Поліс Зелена карта можна оформити лише в тій країні, де зареєстровано транспортний засіб. Відтак усі автовласники, автомобілі яких зареєстровані в Україні, можуть купити Зелену карту в Європу лише в Україні. При цьому ми рекомендуємо оформляти Поліс заздалегідь. Щоб при перетині кордону не гаяти час у пункті пропуску і не переплачувати купуючи Зелену карту у посередників на кордоні.

Найкращим рішення придбати Зелену карту завчасно є OCA-GO Всеукраїнський страховий сервіс №1 OCA-GO.UA. Тут Ви можете розрахувати вартість, оформити та оплатити Поліс Зелена Карта до Європи онлайн у будь-який час дня та ночі 24/7.

 

Як оформити Зелену карту до Європи онлайн?

Зайшовши на сайт OCA-GO.UA в розділ Зелена карта, введіть Тип транспортного засобу, країну/напрямок поїздки та період перебування за кордоном. Після чого Вам надається вибір та вартість Поліса Зелена карта. Потім введіть свої дані та дані авто, оплачуєте банківською карткою та Поліс приходить Вам на E-mail. На все про все йде часу не більше 5 хвилин.

 

Вдалих Вам подорожей!