Детальніше про Зелену карту / Green Card

green card img

Поліс Зелена карта і як він виглядає

"Зелена Карта"(Green Card) - це обов'язковий вид страхування, працює так само як наш внутрішній Поліс ОСЦПВ/Автоцивілка, тільки міжнародний. Дана страховка знадобиться в більш ніж 40 країнах Європи і ближнього зарубіжжя, які знаходяться в цій міжнародній системі.
green card img

Перелік країн, при в'їзді в які потрібно мати Поліс  Зелена карта на авто

47 країн Європи і ближнього зарубіжжя, які перебувають у загальній системі і при відвідуванні яких, пересуваючись на автомобілі необхідно мати Поліс Зелена карта / Green Card.
green card img

Де реєструється Поліс Зелена карта і як його перевірити

Поліс Зелена карат Реєструється в загальній Базі МТСБУ.
green card img

Які документи необхідні для оформлення Зеленої карти

Для оформлення Поліса Зелена карта, Вам знадобляться наступні документи: 1. Свідотство про реєстрацію ТЗ(Техпаспорт на авто), 2. Водійське посвидчення(права) або Закордонний паспорт, 3. ІПН
 

Поширені запитання про Зелену карту

Чи можна оформити “Зелену Карту” на автомобіль з іноземною реєстрацією?

Ні, оформлення полісів «Зелена карта» можливе тільки для автомобілів з українською реєстрацією. 

Оформити “Зелену Карту” на авто з іноземною реєстрацією можливо тільки в тій країні, де зареєстрований транспортний засіб.

Де краще купити “Зелену Карту”? На кордоні чи за вчасно?

Купуйте Поліс "Зелена Карта" на сайті в будь-який час. Готовий Поліс за 5-10 хвилин. Оформлюйте, оплачуйте банківською карткою. Готовий Поліс прийде Вам на Email. Сервіс OCA-GO.UA працює 24/7. Гарантія 100% дійсності Поліса. Одразу після оформлення, Поліс реєструється в базі МТСБУ. На страховому полісі буде QR код та індивідуальний номер для перевірки прикордонниками або самостійно Вами.

 

Що мені робити, якщо у мене закінчується “Зелена Карта” за кордоном?

Якщо Ви знаходитесь за кордоном і у Вас закінчується Поліс "Зелена Карта" і Ви потребуєте її продовження, то оформити Поліс можна Онлайн. Перетинати український кордон не треба.

 

Класифікація ТЗ. Який автомобіль вважати легковим, а який вантажним? Під час розрахунку вартості Поліса “Зелена Карта”.

Легковим автомобілем вважається, загальна вага(з навантаженням) якого до 3500 кг.(7700 фунтів). І пасажиромісць до 9, включно з водієм.

 

Чи можна оформити Зелену Карту із терміном дії з сьогоднішнього числа?

Ні. Електронний Поліс оформити так не можливо. Крайня дата початку дії Поліса може бути тільки на наступний день після оформлення. Тобто, якщо оформили Поліс сьогодні, то почне діяти Поліс з 00:00 годин наступного дня.

На кого оформлювати Зелену Карту?

Поліс Зелена Карта, можна оформлювати від імені власника автомобіля або від імені користувача. Це на Ваш розсуд. Страховий Поліс діятиме і буде поширюватися на всіх водіїв, які можуть бути за кермом. Фактично, "Зелена Карта" оформляється на автомобіль.

Скільки коштує "Зелена карта" та яка сума покриття?

Платіж залежить від терміну перебування за кордоном (від 15 днів до 1 року), територіального покриття (Європа чи СНД) та типу транспортного засобу.

Сума страхового відшкодування встановлюється відповідно до законодавства держави, де стався страховий випадок.

На території яких країн діє "Зелена карта"?

Налічується 44 країн-учасниць програми Green Card. З переліком країн, які є членами міжнародної системи, можна ознайомитись на Сайті в розділі "Детальніше про Зелену Карту" або на офіційному сайті МТСБУ. Країни можна умовно поділити на дві групи:
1. Європа (ЄС) - Вся система 44 країни(в тому числі є Молдова і Азербайджан)
2. Країни СНД (Білорусь, Азербайджан, Молдова, РФ

arrow
arrow

Поліс Зелена карта у Харкові

 

Харків - це велике місто України, обласний центр північної частини України в якому проживають півтора мільйона мешканців. Дуже багато автомобілів власники котрих щорічно користуються послугами автострахування. Кожен хто виїжджає за кордон, має необхідність купувати Поліс Зелена карта.  Прапор міста Харков

 

Страховий поліс Зелена карта - міжнародний вид обов’язкового страхування відповідальності власників транспортних засобів. 

 

Треба сказати, що даний вид страхування є обов’язковим за міжнародними правилами.

 

Що саме покриває страховка Зелена карта?

За цим Полісом страхується відповідальність водія забезпеченого транспортного засобу перед третіми особами. 

Мається на увазі, що, якщо водій буде винним у ДТП за межами України, то в такому разі все відшкодування за заподіяну шкоду, візьме на себе Страхова компанія. Це дуже зручно в подібній непередбачуваній ситуації. 

 

Передбачено виплату за шкоду заподіяну майну або життю та здоров’ю. В межах лімітів тієї Країни де стався страховий випадок.

 

Поліс діє на території понад 40 Країн, які входять до цієї міжнародної системи.

 

Зелена карта онлайн - як це?

На сьогодні вже нікого не здивуєш цифровізацією в Україні. Страхування та автострахування не є виключенням. Більшість автовласників України, а також автовласники міста Харкова, купують Поліси автострахування в електронному вигляді, дистанційно. 

 

Поліс оформлюється онлайн у Страховому сервісі таких як OCA-GO.UA або за допомогою страхових агентів. Електронний Поліс реєструється в базі МТСБУ та надсилається автовласнику на Email в PDF форматі. Цей Поліс можна зберегти на телефон та при необхідності показувати з телефону або роздрукувати на папір А4 та возити з собою в автомобілі. Але купити Поліс Зелена карта заповнивши дані самостійно в онлайн сервісі набагато вигідніше ніж за допомогою агентів чи в офісі страхової компанії. 

 

Переваги оформлення в онлайн сервісі OCA-GO.UA в тому, що купити можна в будь-який час 24/7 не виходячи з дому. Також вартість Поліса може бути нижча ніж в страхової компанії. Поліс також зберігається в особистому кабінеті власника на сайті Сервісу.

Також Сервіс OCA-GO надає безкоштовну юридичну допомогу при настанні страхової події. Мати свого Адвоката - це дуже зручно. Власнику авто не потрібно вивчати всі тонкощі врегулювання страхової події та необхідного документообігу. Достатньо лише звернутись до служби підтримки.


 

Які потрібні документи, щоб оформити поліс Зелена карта?

Достатньо 3-х документів:

  • Свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу ТЗ (техпаспорт)
  • Закордонний паспорт
  • ІПН Ідентифікаційний податковий номер


 

Як скористатись онлайн сервісом при оформленні Автостраховки?

Все дуже просто. Треба обрати Тип транспортного засобу, територію покриття та термін дії Поліса для розрахунку ціни Зеленої карти. Потім обрати пропозицію від Страхових компаній, заповнити особисті дані. Після чого електронний Поліс автоматично реєструється в базі МТСБУ та приходить на Email в PDF форматі. Також оформлений Поліс завжди знаходиться в особистому кабінеті клієнта на сайті.

 

Оформити страховий Поліс Зелена карта може як власник автомобіля, так і користувач. Все одно Поліс буде розповсюджуватися на всіх водії, які можуть бути за кермом забезпеченого автомобіля на законних підставах.