Детальніше про Зелену карту / Green Card

green card img

Поліс Зелена карта і як він виглядає

"Зелена Карта"(Green Card) - це обов'язковий вид страхування, працює так само як наш внутрішній Поліс ОСЦПВ/Автоцивілка, тільки міжнародний. Дана страховка знадобиться в більш ніж 40 країнах Європи і ближнього зарубіжжя, які знаходяться в цій міжнародній системі.
green card img

Перелік країн, при в'їзді в які потрібно мати Поліс  Зелена карта на авто

47 країн Європи і ближнього зарубіжжя, які перебувають у загальній системі і при відвідуванні яких, пересуваючись на автомобілі необхідно мати Поліс Зелена карта / Green Card.
green card img

Де реєструється Поліс Зелена карта і як його перевірити

Поліс Зелена карат Реєструється в загальній Базі МТСБУ.
green card img

Які документи необхідні для оформлення Зеленої карти

Для оформлення Поліса Зелена карта, Вам знадобляться наступні документи: 1. Свідотство про реєстрацію ТЗ(Техпаспорт на авто), 2. Водійське посвидчення(права) або Закордонний паспорт, 3. ІПН
 

Поширені запитання про Зелену карту

Чи можна оформити “Зелену Карту” на автомобіль з іноземною реєстрацією?

Ні, оформлення полісів «Зелена карта» можливе тільки для автомобілів з українською реєстрацією. 

Оформити “Зелену Карту” на авто з іноземною реєстрацією можливо тільки в тій країні, де зареєстрований транспортний засіб.

Де краще купити “Зелену Карту”? На кордоні чи за вчасно?

Купуйте Поліс "Зелена Карта" на сайті в будь-який час. Готовий Поліс за 5-10 хвилин. Оформлюйте, оплачуйте банківською карткою. Готовий Поліс прийде Вам на Email. Сервіс OCA-GO.UA працює 24/7. Гарантія 100% дійсності Поліса. Одразу після оформлення, Поліс реєструється в базі МТСБУ. На страховому полісі буде QR код та індивідуальний номер для перевірки прикордонниками або самостійно Вами.

 

Що мені робити, якщо у мене закінчується “Зелена Карта” за кордоном?

Якщо Ви знаходитесь за кордоном і у Вас закінчується Поліс "Зелена Карта" і Ви потребуєте її продовження, то оформити Поліс можна Онлайн. Перетинати український кордон не треба.

 

Класифікація ТЗ. Який автомобіль вважати легковим, а який вантажним? Під час розрахунку вартості Поліса “Зелена Карта”.

Легковим автомобілем вважається, загальна вага(з навантаженням) якого до 3500 кг.(7700 фунтів). І пасажиромісць до 9, включно з водієм.

 

Чи можна оформити Зелену Карту із терміном дії з сьогоднішнього числа?

Ні. Електронний Поліс оформити так не можливо. Крайня дата початку дії Поліса може бути тільки на наступний день після оформлення. Тобто, якщо оформили Поліс сьогодні, то почне діяти Поліс з 00:00 годин наступного дня.

На кого оформлювати Зелену Карту?

Поліс Зелена Карта, можна оформлювати від імені власника автомобіля або від імені користувача. Це на Ваш розсуд. Страховий Поліс діятиме і буде поширюватися на всіх водіїв, які можуть бути за кермом. Фактично, "Зелена Карта" оформляється на автомобіль.

Скільки коштує "Зелена карта" та яка сума покриття?

Платіж залежить від терміну перебування за кордоном (від 15 днів до 1 року), територіального покриття (Європа чи СНД) та типу транспортного засобу.

Сума страхового відшкодування встановлюється відповідно до законодавства держави, де стався страховий випадок.

На території яких країн діє "Зелена карта"?

Налічується 44 країн-учасниць програми Green Card. З переліком країн, які є членами міжнародної системи, можна ознайомитись на Сайті в розділі "Детальніше про Зелену Карту" або на офіційному сайті МТСБУ. Країни можна умовно поділити на дві групи:
1. Європа (ЄС) - Вся система 44 країни(в тому числі є Молдова і Азербайджан)
2. Країни СНД (Білорусь, Азербайджан, Молдова, РФ

arrow
arrow

Зелена карта онлайн у Львові

 

Львів - великий обласний центр України. Львівська область розташована у західній частині Країни та граничить з Польщею. Прапор міста Львів Багато хто приїздить до Львова, щоб подивитись на це історичне місто. Також в місті є багато автомобільного транспорту. Мешканці Львова часто їздять до Європи на своєму транспорті. Для того, щоб виїхати за кордон України на автомобілі, потрібно мати при собі чинний страховий Поліс Зелена карта. 

 

Що це за поліс Зелена карта?

Автостраховка Зелена карта - це обов’язковий вид міжнародного страхування відповідальності власників наземних транспортних засобів. Цей Поліс допомагає цивілізовано врегулювати можливу Дорожньо-транспортну пригоду (ДТП). Зелена карта діє як наша українська автостраховка ОСЦПВ/Автоцивілка, але розповсюджується на всі Країни цієї міжнародної системи

 

Простими словами, якщо водій маючи Поліс Зелена карта, буде винний у ДТП, то страхова компанія відшкодовує завдані збитки потерпілій стороні. 

 

За які збитки відшкодовує страхова при ДТП по полісу?

Страхова компанія відшкодовує збитки при ДТП потерпілому за шкоду заподіяну майну, а також за шкоду заподіяну життю та здоров’ю. В межах ліміті тієї Країни де сталася Дорожньо-транспортна пригода.

 

Хто може оформити поліс Зелена карта?

Страховий Поліс можна оформити від імені власника транспортного засобу, а також від імені користувача. Розповсюджується Поліс на будь-якого водія, який буде за кермом забезпеченого автомобіля. 

 

Які потрібні документи для оформлення Зеленої карти?

Щоб оформити Поліс Зелена карта онлайн, достатньо мати дані трьох документів: 

  • Свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу ТЗ (техпаспорт)
  • Закордонний паспорт
  • ІПН (Ідентифікаційний податковий номер)

 

Де купити Зелену карту у Львові?

Радимо скористатись онлайн сервісом страхування OCA-GO.UA

Купуючи автостраховку за допомогою онлайн сервісу,  Ви економите час та гроші. Оформити можна за 5 хвилин в будь-який час, за допомогою смартфона з виходом до інтернету. До того ж кінцева вартість Зеленої карти буде нижчою ніж в страхової компанії. В Страховому сервісі OCA-GO регулярно працюють можливі акційні знижки та кешбек.

 

Також ще одним приємним моментом є те, що Сервіс надає всім своїм Клієнтам безкоштовну юридичну підтримку при регулюванні страхової події. Водій ніколи не залишиться сам на сам з бідою. 

 

Як оформити поліс через сервіс OCA-GO.UA?

З початку треба обрати Тип транспортного засобу, Територію поїздки та термін дії Поліса для розрахунку ціни. Потім треба обрати пропозицію від страхової компанії, заповнити особисті дані та сплатити банківською карткою. Після чого, Поліс прийде на Ваш Email, а також страховка буде доступною в особистому кабінеті на сайті. Поліс буде в електронному вигляді - PDF файл.

 

Зберігати Поліс Зелена карта можна на телефоні, а також можна роздрукувати на папір і возити з собою в автомобілі. 

 

Від чого залежить вартість Зеленої карти?

Ціна Зеленої карти залежить від декількох параметрів:

  • Тип Транспортного засобу ТЗ
  • Територія покриття
  • Термін дії Поліса

 

Треба сказати, що є дві території дії Поліса: Вся система (Всі країни міжнародної системи “Зелена карта” та окремо Молдова, Азербайджан. 

 

Кому потрібно тільки Молдова або Азербайджан, то можна обрати її. Це скорочена форма і вартість її менша ніж з територією - Вся система. 

В територію - “Вся система” входять всі країни, а також Молдова та Азербайджан.