Детальніше про Зелену карту / Green Card

green card img

Поліс Зелена карта і як він виглядає

"Зелена Карта"(Green Card) - це обов'язковий вид страхування, працює так само як наш внутрішній Поліс ОСЦПВ/Автоцивілка, тільки міжнародний. Дана страховка знадобиться в більш ніж 40 країнах Європи і ближнього зарубіжжя, які знаходяться в цій міжнародній системі.
green card img

Перелік країн, при в'їзді в які потрібно мати Поліс  Зелена карта на авто

47 країн Європи і ближнього зарубіжжя, які перебувають у загальній системі і при відвідуванні яких, пересуваючись на автомобілі необхідно мати Поліс Зелена карта / Green Card.
green card img

Де реєструється Поліс Зелена карта і як його перевірити

Поліс Зелена карат Реєструється в загальній Базі МТСБУ.
green card img

Які документи необхідні для оформлення Зеленої карти

Для оформлення Поліса Зелена карта, Вам знадобляться наступні документи: 1. Свідотство про реєстрацію ТЗ(Техпаспорт на авто), 2. Водійське посвидчення(права) або Закордонний паспорт, 3. ІПН
 

Поширені запитання про Зелену карту

Чи можна оформити “Зелену Карту” на автомобіль з іноземною реєстрацією?

Ні, оформлення полісів «Зелена карта» можливе тільки для автомобілів з українською реєстрацією. 

Оформити “Зелену Карту” на авто з іноземною реєстрацією можливо тільки в тій країні, де зареєстрований транспортний засіб.

Де краще купити “Зелену Карту”? На кордоні чи за вчасно?

Купуйте Поліс "Зелена Карта" на сайті в будь-який час. Готовий Поліс за 5-10 хвилин. Оформлюйте, оплачуйте банківською карткою. Готовий Поліс прийде Вам на Email. Сервіс OCA-GO.UA працює 24/7. Гарантія 100% дійсності Поліса. Одразу після оформлення, Поліс реєструється в базі МТСБУ. На страховому полісі буде QR код та індивідуальний номер для перевірки прикордонниками або самостійно Вами.

 

Що мені робити, якщо у мене закінчується “Зелена Карта” за кордоном?

Якщо Ви знаходитесь за кордоном і у Вас закінчується Поліс "Зелена Карта" і Ви потребуєте її продовження, то оформити Поліс можна Онлайн. Перетинати український кордон не треба.

 

Класифікація ТЗ. Який автомобіль вважати легковим, а який вантажним? Під час розрахунку вартості Поліса “Зелена Карта”.

Легковим автомобілем вважається, загальна вага(з навантаженням) якого до 3500 кг.(7700 фунтів). І пасажиромісць до 9, включно з водієм.

 

Чи можна оформити Зелену Карту із терміном дії з сьогоднішнього числа?

Ні. Електронний Поліс оформити так не можливо. Крайня дата початку дії Поліса може бути тільки на наступний день після оформлення. Тобто, якщо оформили Поліс сьогодні, то почне діяти Поліс з 00:00 годин наступного дня.

На кого оформлювати Зелену Карту?

Поліс Зелена Карта, можна оформлювати від імені власника автомобіля або від імені користувача. Це на Ваш розсуд. Страховий Поліс діятиме і буде поширюватися на всіх водіїв, які можуть бути за кермом. Фактично, "Зелена Карта" оформляється на автомобіль.

Скільки коштує "Зелена карта" та яка сума покриття?

Платіж залежить від терміну перебування за кордоном (від 15 днів до 1 року), територіального покриття (Європа чи СНД) та типу транспортного засобу.

Сума страхового відшкодування встановлюється відповідно до законодавства держави, де стався страховий випадок.

На території яких країн діє "Зелена карта"?

Налічується 44 країн-учасниць програми Green Card. З переліком країн, які є членами міжнародної системи, можна ознайомитись на Сайті в розділі "Детальніше про Зелену Карту" або на офіційному сайті МТСБУ. Країни можна умовно поділити на дві групи:
1. Європа (ЄС) - Вся система 44 країни(в тому числі є Молдова і Азербайджан)
2. Країни СНД (Білорусь, Азербайджан, Молдова, РФ

arrow
arrow

ЗЕЛЕНА КАРТА У МИКОЛАЄВІ

 

Миколаїв - обласний центр України, розташований на півдні Країни на березі річки Інгул, Прапор міста Миколаївна відстані 65 кілометрів від Чорного моря. Місто, яке славиться кораблебудівництвом. Населення близько 500 тисяч осіб. 

У Миколаєві як і у всіх великих містах, багато автомобільного транспорту, власники котрих, повинні десь купляти страховий Поліс на свій автомобіль. 

 

Кожен зареєстрований в Україні автомобіль повинен бути застрахований по ОСЦПВ/Автоцивілка - обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів.

 

Але, якщо потрібно виїхати за кордон на автомобілі, то в такому разі необхідно оформити міжнародний вид ОСЦПВ, а саме Поліс Зелена карта. За цим Полісом теж страхується відповідальність власників наземних транспортних засобів, тільки він діє на території інших Держав.

 

В ЯКИХ КРАЇНАХ ДІЄ ПОЛІС ЗЕЛЕНА КАРТА?

На сьогодні вже більш як сорок Країн входить до Міжнародної системи автомобільного страхування “Зелена карта”. Це країни Європи та Країни, які розташовані поблизу до Європи. 

 

Страхові виплати здійснюються Страховими компаніями - членами цієї Міжнародної системи. В межах лімітів тих Країн де стався Страховий випадок. 

 

Ще раз нагадуємо, що страхове відшкодування виплачується постраждалій стороні при Дорожньо-транспортній пригоді ДТП. Простими словами, якщо водій забезпеченого транспортного засобу скоїть ДТП, то відшкодування збитків потерпілому, замість винуватця буде виплачувати Страхова компанія.

 

ДЕ КУПИТИ ЗЕЛЕНУ КАРТУ У МИКОЛАЄВІ?

Страховий Поліс Зелена карта можна оформити в офісі Страхової компанії або через страхових Агентів. Але це можна зробити тільки в робочий день та треба витратити на це час. 

 

Більшість автовласників вже використовують для цих цілей онлайн Сервіс страхування.

Ми радимо OCA-GO.UA. На сервісі великий вибір Страхових продуктів від провідних Страхових компаній України, для постійних Користувачів проводяться регулярні акційні пропозиції. А головне це те, що при купівлі страхового Поліса через онлайн сервіс OCA-GO, кожен Клієнт отримує безкоштовну юридичну допомогу при настанні страхової події. Таким чином автовласник ніколи не залишиться сам на сам з бідою. 

 

ЯК ОФОРМИТИ ЗЕЛЕНУ КАРТУ НА OCA-GO.UA?

Необхідно розрахувати вартість майбутнього Полісу. Для цього потрібно ввести тип транспортного засобу, обрати територію дії Поліса та обрати період дії страховки. Після цього буде запропоновано перелік Страхових компаній із пропозиціями страхування. Обираєте Поліс, який Вам до вподоби, заповнюєте особисті дані та сплачувати банківською карткою через безпечну оплату платіжної системи. Поліс автоматично реєструється в базі МТСБУ та відправляється в електронному вигляді на Email Клієнта. Також страховий Поліс та Сертифікат Зелена карта буде доступний в особистому кабінеті на сайті сервісу.

 

Страховий сертифікат Зелена карта можна зберегти собі на телефон або роздрукувати на папір А4

 

ЯКІ ДОКУМЕНТИ ПОТРІБНІ ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ПОЛІСА?

Треба заповнити дані лише з 3-х документів:

 

  • Свідоцтво про реєстрацію (техпаспорт)
  • Закордонний паспорт
  • Ідентифікаційний податковий номер (ІПН)

 

ХТО МОЖЕ ОФОРМИТИ ПОЛІС?

Поліс Зелена карта може оформити власник автомобіля або користувач від свого імені. Керувати забезпеченим транспортним засобом може будь-який водій на законних підставах.

 

ЯКА ЦІНА НА ЗЕЛЕНУ КАРТУ ТА ВІД ЧОГО ВОНА ЗАЛЕЖИТЬ?

Вартість Поліса залежить від 3-х параметрів:

 

  • Територія дії (Країни поїздки)
  • Тип транспортного засобу
  • Термін дії поліса

 

ЧИ Є ПІЛЬГИ НА ПРИДБАННЯ ЗЕЛЕНОЇ КАРТИ?

На жаль ні. Пільгові категорії громадян не можуть купити Поліс за заниженою ціною. Пільги на Зелену карту не надаються, тому що це все ж таки є міжнародним видом страхування.