Детальніше про Зелену карту / Green Card

green card img

Поліс Зелена карта і як він виглядає

"Зелена Карта"(Green Card) - це обов'язковий вид страхування, працює так само як наш внутрішній Поліс ОСЦПВ/Автоцивілка, тільки міжнародний. Дана страховка знадобиться в більш ніж 40 країнах Європи і ближнього зарубіжжя, які знаходяться в цій міжнародній системі.
green card img

Перелік країн, при в'їзді в які потрібно мати Поліс  Зелена карта на авто

47 країн Європи і ближнього зарубіжжя, які перебувають у загальній системі і при відвідуванні яких, пересуваючись на автомобілі необхідно мати Поліс Зелена карта / Green Card.
green card img

Де реєструється Поліс Зелена карта і як його перевірити

Поліс Зелена карат Реєструється в загальній Базі МТСБУ.
green card img

Які документи необхідні для оформлення Зеленої карти

Для оформлення Поліса Зелена карта, Вам знадобляться наступні документи: 1. Свідотство про реєстрацію ТЗ(Техпаспорт на авто), 2. Водійське посвидчення(права) або Закордонний паспорт, 3. ІПН
 

Поширені запитання про Зелену карту

Чи можна оформити “Зелену Карту” на автомобіль з іноземною реєстрацією?

Ні, оформлення полісів «Зелена карта» можливе тільки для автомобілів з українською реєстрацією. 

Оформити “Зелену Карту” на авто з іноземною реєстрацією можливо тільки в тій країні, де зареєстрований транспортний засіб.

Де краще купити “Зелену Карту”? На кордоні чи за вчасно?

Купуйте Поліс "Зелена Карта" на сайті в будь-який час. Готовий Поліс за 5-10 хвилин. Оформлюйте, оплачуйте банківською карткою. Готовий Поліс прийде Вам на Email. Сервіс OCA-GO.UA працює 24/7. Гарантія 100% дійсності Поліса. Одразу після оформлення, Поліс реєструється в базі МТСБУ. На страховому полісі буде QR код та індивідуальний номер для перевірки прикордонниками або самостійно Вами.

 

Що мені робити, якщо у мене закінчується “Зелена Карта” за кордоном?

Якщо Ви знаходитесь за кордоном і у Вас закінчується Поліс "Зелена Карта" і Ви потребуєте її продовження, то оформити Поліс можна Онлайн. Перетинати український кордон не треба.

 

Класифікація ТЗ. Який автомобіль вважати легковим, а який вантажним? Під час розрахунку вартості Поліса “Зелена Карта”.

Легковим автомобілем вважається, загальна вага(з навантаженням) якого до 3500 кг.(7700 фунтів). І пасажиромісць до 9, включно з водієм.

 

Чи можна оформити Зелену Карту із терміном дії з сьогоднішнього числа?

Ні. Електронний Поліс оформити так не можливо. Крайня дата початку дії Поліса може бути тільки на наступний день після оформлення. Тобто, якщо оформили Поліс сьогодні, то почне діяти Поліс з 00:00 годин наступного дня.

На кого оформлювати Зелену Карту?

Поліс Зелена Карта, можна оформлювати від імені власника автомобіля або від імені користувача. Це на Ваш розсуд. Страховий Поліс діятиме і буде поширюватися на всіх водіїв, які можуть бути за кермом. Фактично, "Зелена Карта" оформляється на автомобіль.

Скільки коштує "Зелена карта" та яка сума покриття?

Платіж залежить від терміну перебування за кордоном (від 15 днів до 1 року), територіального покриття (Європа чи СНД) та типу транспортного засобу.

Сума страхового відшкодування встановлюється відповідно до законодавства держави, де стався страховий випадок.

На території яких країн діє "Зелена карта"?

Налічується 44 країн-учасниць програми Green Card. З переліком країн, які є членами міжнародної системи, можна ознайомитись на Сайті в розділі "Детальніше про Зелену Карту" або на офіційному сайті МТСБУ. Країни можна умовно поділити на дві групи:
1. Європа (ЄС) - Вся система 44 країни(в тому числі є Молдова і Азербайджан)
2. Країни СНД (Білорусь, Азербайджан, Молдова, РФ

arrow
arrow

Поліс Зелена карта у Рівному

 

Рівне - велике місто обласного значення в Україні. Прапор міста РівнеРозташоване у північно-західній частині Країни. Власникам автомобілів у Рівному кожного року потрібно купувати страховий Поліс Автоцивілка на свій автомобіль. Кожен автовласник вже має постійне місце де він оформляє страховку щорічно. 

 

Для того, щоб виїхати за кордон на автомобілі, потрібно мати при собі чинний Поліс страхування “Зелена карта”. 

 

Поліс Зелена карта - це обов’язковий вид міжнародного автомобільного страхування відповідальності власників транспортних засобів. Потрібен він на випадок, якщо за кордоном станеться дорожньо-транспортна пригода ДТП, то відшкодування за заподіяну шкоду візьме на себе Страхова компанія за цим Полісом. 

Простими словами, страховка Зелена карта - це така ж сама як наша внутрішня обов’язкова автостраховка ОСЦПВ/Автоцивілка. Тільки діє вона на території інших країн, які входять до цієї міжнародної системи. 

 

Кількість Країн, які входять до системи Зелена карта вже понад сорок. Це Країни Європи та ближнього оточення до Європи.

 

Що потрібно мати при собі для оформлення Зеленої карти?

 

Для оформлення достатньо мати 3 документи:

 

  • Свідоцтво про реєстрацію ТЗ транспортного засобу
  • Закордонний паспорт
  • Ідентифікаційний податковий номер

 

Де купити Зелену карту у Рівному?

Купити цей Поліс можна в офісі Страхової компанії або через страхового агента. Але найзручніше це можна зробити самостійно онлайн через Сервіс онлайн страхування в такому як OCA-GO.UA

 

Сьогодні вже більшість автовласників України купують страховку на свій автомобіль дистанційно в електронному вигляді через онлайн сервіс. В Рівному так само як по всій Країні, автовласники обирають купувати Поліс онлайн.

 

Чому саме страховий сервіс OCA-GO.UA?

Переваги оформлення Поліса на автомобіль через OCA-GO.UA

 

  • Економія часу - оформлення в будь-який час 24/7 за 5 хвилин не виходячи з дому
  • Економія грошей - купити Поліс через OCA-GO може бути дешевше ніж в самій страхової компанії
  • Вибір - в одному місці зібрані всі страхові компанії України
  • Підтримка Клієнта - кожен Клієнт отримує безкоштовну юридичну підтримку при ДТП

 

Як купити поліс через OCA-GO.UA?

Достатньо мати смартфон з доступом до інтернету та банківську картку.

Для розрахунку вартості необхідно ввести Тип транспортного засобу, територію поїздки термін дії Зеленої карти. Потім обрати запропонований варіант від страхової компанії, ввести особисті дані та сплатити банківською карткою. Все, Поліс автоматично реєструється в базі МТСБУ та прийде в листі на електронну адресу Клієнта. Також страховий Поліс завжди буде доступний в особистому кабінеті на сайті.

 

Поліс формується в електронному вигляді у PDF форматі. Даний Поліс можна зберегти собі локально на телефон та при необхідності показувати з телефону або роздрукувати на папір А4.

 

Яка ціна Зеленої карти?

Вартість Поліса залежить від трьох параметрів:

 

  • Тип ТЗ транспортного засобу
  • Територія дії Поліса
  • Термін дії Поліса

 

На який термін можна оформити поліс Зелена карта?

Мінімальний термін дії Зеленої карти 15 днів, а максимальний 12 місяців.

 

Чим більший термін дії Поліса, тим вигідніше для автовласника. 

 

Оформити страховий Поліс може як власник автомобіля, так і його користувач. Розповсюджується Поліс на всіх можливих водіїв, які можуть бути за кермом забезпечення транспортного засобу на законних підставах.