Детальніше про Зелену карту / Green Card

green card img

Поліс Зелена карта і як він виглядає

"Зелена Карта"(Green Card) - це обов'язковий вид страхування, працює так само як наш внутрішній Поліс ОСЦПВ/Автоцивілка, тільки міжнародний. Дана страховка знадобиться в більш ніж 40 країнах Європи і ближнього зарубіжжя, які знаходяться в цій міжнародній системі.
green card img

Перелік країн, при в'їзді в які потрібно мати Поліс  Зелена карта на авто

47 країн Європи і ближнього зарубіжжя, які перебувають у загальній системі і при відвідуванні яких, пересуваючись на автомобілі необхідно мати Поліс Зелена карта / Green Card.
green card img

Де реєструється Поліс Зелена карта і як його перевірити

Поліс Зелена карат Реєструється в загальній Базі МТСБУ.
green card img

Які документи необхідні для оформлення Зеленої карти

Для оформлення Поліса Зелена карта, Вам знадобляться наступні документи: 1. Свідотство про реєстрацію ТЗ(Техпаспорт на авто), 2. Водійське посвидчення(права) або Закордонний паспорт, 3. ІПН
 

Поширені запитання про Зелену карту

Чи можна оформити “Зелену Карту” на автомобіль з іноземною реєстрацією?

Ні, оформлення полісів «Зелена карта» можливе тільки для автомобілів з українською реєстрацією. 

Оформити “Зелену Карту” на авто з іноземною реєстрацією можливо тільки в тій країні, де зареєстрований транспортний засіб.

Де краще купити “Зелену Карту”? На кордоні чи за вчасно?

Купуйте Поліс "Зелена Карта" на сайті в будь-який час. Готовий Поліс за 5-10 хвилин. Оформлюйте, оплачуйте банківською карткою. Готовий Поліс прийде Вам на Email. Сервіс OCA-GO.UA працює 24/7. Гарантія 100% дійсності Поліса. Одразу після оформлення, Поліс реєструється в базі МТСБУ. На страховому полісі буде QR код та індивідуальний номер для перевірки прикордонниками або самостійно Вами.

 

Що мені робити, якщо у мене закінчується “Зелена Карта” за кордоном?

Якщо Ви знаходитесь за кордоном і у Вас закінчується Поліс "Зелена Карта" і Ви потребуєте її продовження, то оформити Поліс можна Онлайн. Перетинати український кордон не треба.

 

Класифікація ТЗ. Який автомобіль вважати легковим, а який вантажним? Під час розрахунку вартості Поліса “Зелена Карта”.

Легковим автомобілем вважається, загальна вага(з навантаженням) якого до 3500 кг.(7700 фунтів). І пасажиромісць до 9, включно з водієм.

 

Чи можна оформити Зелену Карту із терміном дії з сьогоднішнього числа?

Ні. Електронний Поліс оформити так не можливо. Крайня дата початку дії Поліса може бути тільки на наступний день після оформлення. Тобто, якщо оформили Поліс сьогодні, то почне діяти Поліс з 00:00 годин наступного дня.

На кого оформлювати Зелену Карту?

Поліс Зелена Карта, можна оформлювати від імені власника автомобіля або від імені користувача. Це на Ваш розсуд. Страховий Поліс діятиме і буде поширюватися на всіх водіїв, які можуть бути за кермом. Фактично, "Зелена Карта" оформляється на автомобіль.

Скільки коштує "Зелена карта" та яка сума покриття?

Платіж залежить від терміну перебування за кордоном (від 15 днів до 1 року), територіального покриття (Європа чи СНД) та типу транспортного засобу.

Сума страхового відшкодування встановлюється відповідно до законодавства держави, де стався страховий випадок.

На території яких країн діє "Зелена карта"?

Налічується 44 країн-учасниць програми Green Card. З переліком країн, які є членами міжнародної системи, можна ознайомитись на Сайті в розділі "Детальніше про Зелену Карту" або на офіційному сайті МТСБУ. Країни можна умовно поділити на дві групи:
1. Європа (ЄС) - Вся система 44 країни(в тому числі є Молдова і Азербайджан)
2. Країни СНД (Білорусь, Азербайджан, Молдова, РФ

arrow
arrow

Поліс Зелена карта у Вінниці

 

Вінниця - обласний центр України з населенням близько 400 тисяч мешканців. Прапор міста ВінницяРозташоване в центральній частині Країни та має давню історію. Сьогодні це велике місто з розвиненою інфраструктурою. 

 

Як і у всіх сучасних мегаполісів, на дорогах Вінниці багато автомобільного транспорту. Кожен автомобіль обов'язково повинен бути застрахований по - Автоцивілка.

 

Також, коли автомобіль виїжджає за кордон України, необхідно мати чинний Поліс Зелена карта.

Радимо придбати Зелену карту заздалегідь перед поїздкою.

 

Міжнародний сертифікат Зелена карта

Зелена карта - міжнародний вид обов’язкового автомобільного страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів. 

 

Якщо водій застрахованого автомобіля буде винним у дорожньо-транспортній пригоді на території інших держав, то відшкодування за завдану шкоду потерпілому у ДТП візьме на себе Страхова компанія.

 

За що саме буде виплата та який розмір відшкодування?

Максимальний розмір страхового відшкодування залежить від Країни де сталася страхова подія.

А відшкодовуються Зеленою картою завдані збитки майну та за шкоду заподіяну життю та здоров’ю.

 

Де в Вінниці купити поліс Зелена карта?

В XXI столітті вже нікого не здивуєш цифровізацією, страхування також не відстає від прогресу. Сьогодні вже не потрібно витрачати час на те, щоб іти в офіс Страхової компанії для оформлення страхового Поліса. Достатньо мати при собі смартфон з виходом до інтернету. Більшість автовласників вже активно використовують онлайн сервіс страхування. 

 

Страховий сервіс OCA-GO.UA вже став до вподоби тисячам автолюбителів. Оформити та отримати Поліс Зелена карта онлайн в електронному вигляді не виходячи з дому або навіть з автомобіля - це вже не є новиною. В будь-який час доби 24/7, з будь-якого місця отримати страховий Поліс - це зручно. 

 

До того ж оформлюючи автостраховку через Страховий онлайн сервіс OCA-GO.UA, автовласник отримує супровід продовж усього періоду дії Поліса - безкоштовна юридична допомога при ДТП.

 

Як оформити Зелену карту на OCA-GO.UA?

Користуватися сайтом дуже просто та інтуїтивно зрозуміло. Спочатку розрахувати вартість, для цього потрібно ввести тип ТЗ транспортного засобу, територію дії Поліса та необхідний термін дії сертифіката Зелена карта. Потім вибрати із запропонованих варіантів слушний для себе Поліс від Страхової компанії, заповнити особисті дані та сплатити банківською карткою. Після вдалої оплати страховий Поліс автоматично реєструється в базі МТСБУ та відправляється на Email Клієнта в PDF форматі. Також Поліс буде доступний в особистому кабінеті.

 

Цей Поліс можна зберегти собі на смартфон або роздрукувати.