Детальніше про електронний Поліс ОСЦПВ /Автоцивілка

digital policy

Електронний Поліс ОСЦПВ/Автоцивілка та як він виглядає

Електронний Поліс ОСЦПВ/Автоцивілка - це такий же Поліс, як і "традиційний" паперовий, тільки в електронному вигляді. Поліс формується в форматі PDF і володіє унікальним номером, який реєструється в базі МТСБУ. Після покупки діючий Поліс висилається на Email Клієнта.
digital policy

Як Поліція перевіряє наявність електронного Поліса 

Дійсність  Вашого Поліса можно перевірити двома способами: 1. За держ. номером транспортного засобу ; 2. За номером електроного Поліса. Всі дійсні Поліси ОСЦПВ/Автоцивілка зберігаються в єдиній базі МТСБУ, де Поліція і перевіряє його. Ви можете зробити це самостійно.
digital policy

Яким документом затверджено впровадження електронного Поліса

Згідно розпорядження №3631 від 31.08.2017, Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сфері ринків фінансових послуг, затверджено впровадження електронного Поліса ОСЦПВ
digital policy

Електронний Європротокол

Електронний Європротокол - це форма повідомлення власника Поліса ОСЦПВ про дорожньо-транспортну пригоду, яка дозволяє оформити ДТП без виклика Поліції, за допомогою звичайного смартфона, прямо на місці ДТП.

Поширені запитання про Автоцивілку

Який штраф для водія за відсутність страхового Поліса Автоцивілка?

Розмір штрафу становить - від 425 грн. до 850 грн.(ч.1 ст.126 КУпАП)

 

Всі транспортні засоби які зареєстровані в Україні повинні бути забезпечені чинним Полісом ОСЦПВ (Автоцивілка). А автомобілі які знаходяться в Україні, але мають реєстрацію в інших країнах - можуть мати Поліс міжнародного автомобільного страхування “Зелена карта”, або також наш український Поліс Автоцивілка (ОСЦПВ).

 

Чи існують пільги або виключення щодо обов’язку оформлення страхового Поліса ОСЦПВ?

Звільняються від обов’язку оформлювати Поліс ОСЦПВ: інваліди I групи, учасники бойових дій та інваліди війни, визначені Законом. За умови, що “пільговик” є власником автомобіля, керує самостійно цим авто або знаходиться у якості пасажира.

 

Пільгу до 50% від вартості Поліса мають наступні категорії громадян: пенсіонери, учасники війни, особи які постраждали внаслідок ЧАЕС I та II категорії, інваліди II групи.

 

За умови, що власником транспортного засобу є “пільговик”, легкове авто з об’ємом двигуна до 2500 куб.см. та керує автомобілем сам “пільговик”.

 

У яких випадках поліцейські мають право вимагати пред’явити Поліс ОСЦПВ/Автоцивілку?

Згідно Статті 21.2 Закону України “Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів” визначено, що водій повинен пред’явити Поліс на вимогу поліцейського тільки при складанні протоколу про порушення ПДР або при оформленні матеріалів ДТП. В інших випадках водій може пред’явити свій Поліс добровільно. Така позиція підтримана в ухвалі Вищого адміністративного суду України від 27.04.2017 № 754/7746/16-А.

Чи можна виїхати за кордон маючи тільки Поліс ОСЦПВ/Автоцивілка?

Ні, не можна. Поліс ОСЦПВ/Автоцивілка діє лише на території України. Для виїзду за кордон потрібно оформити міжнародний Поліс автомобільного страхування “Зелена карта”.

 

Якщо мій Поліс закінчується не сьогодні, чи можна оформити новий заздалегідь?

Так, Поліс Автоцивілка можна оформити заздалегідь - до 3-х місяців вперед. При заповненні даних потрібно вибрати необхідну дату початку дії поліса і Поліс почне діяти саме з тієї дати, що Ви вказали.

Чому в електронному Полісі вказаний номер телефону та Email не мій?

При оформленні Страхового Поліса через онлайн сервіс OCA-GO.UA в полісі будуть вказані контакти сервісу OCA-GO.UA Так і повинно бути, тому що сервіс відповідає за реєстрацію Поліса.  До того ж Ви завжди можете звернутись за цими контактами до нашої служби підтримки.

 

Чи обов’язково потрібно забирати паперовий поліс, якщо оформили страховку Автоцивілка онлайн?

Поліси виготовляються на бланках встановленого зразка, проте наявність саме такого бланка не є обов'язковою, якщо ви зможете продемонструвати поліцейському чинний внутрішній електронний договір у візуальній формі страхового поліса (на електронному  - з телефону або іншого пристрою або паперовому носії - роздрукувавши самостійно), відомості про який підтверджуються інформацією, що міститься в базі даних МТСБУ

Які документи потрібні при оформленні ОСЦПВ / Автоцивілки?

1.ІПН;

2.Документ що засвідчує особу (Паспорт, ID Карта або Посвідчення водія), Пенсійне посвідчення (для пільговиків);

3.Техпаспорт на транспортний засіб;

4. Платіжна банківська карта

Що таке ДЦВ (Добровільна Автоцивілка)?

ДЦВ - це добровільне страхування цивільної відповідальності, яке збільшує ліміти страхових виплат по ОСЦПВ/Автоцивільці  до 1 000 000 грн. Стандартного відшкодування  не завжди вистачає для покриття всіх витрат. Щоб убезпечити особистий бюджет від непередбачених витрат при ДТП, рекомендується оформляти ДЦВ на сайті OCA-GO.UA і розширити ліміт виплат.

Як я можу пред'явити Поліції страховий Поліс ОСЦПВ?

З 27 березня 2019 року водії можуть підтвердити наявність Поліса ОСЦПВ з мобільного телефону, планшета і іншого девайса. Така можливість зафіксована в доповненні до пункту 2.1 Правил дорожнього руху.

Ви при необхідності показуєте Поліції Поліс на екрані смартфона(збережений локально, з особистого кабінету на сайті OCA-GO.UA, застосунок ДІЯ), а Поліція в свою чергу, перевіряє ще раз, на своєму рабочому планшеті зайшовши в загальну базу МТСБУ.

Електронний Поліс Вам приходить у PDF форматі, тому додатково Ви його можете просто розрукувати на папір А4 і зберігати в автомобілі.

Що таке електронний Поліс ОСЦПВ/Автоцивілка?

Це той же "паперовий" Поліс ОСЦПВ, тільки в електронному вигляді. Електронний Поліс Автоцивілки має аналогічну юридичну силу, як і паперовий варіант страховки, тому як дані автоматично вносяться в базу МТСБУ. Після покупки дійсний Поліс висилається на Email Клієнта. Перевірити дійсність Полісу після покупки можна на офіційному сайті МТСБУ.

 

 

Як я зможу отримати свій Поліс?

Після оформлення і оплати діючий Поліс ОСЦПВ/Автоцивілка приходить на електронну пошту у PDF форматі протягом 5 хвилин. Також Ви завжди маєте доступ до своїх Полісів в Особистому кабінеті на сайті OCA-GO.UA Договір не потребує друку, його досить зберігати в телефоні або планшеті. Але так само Ви зможете його і роздрукувати на папір А4. Також Поліс підтягнеться в застонунок ДІЯ.

arrow
arrow

Прапор міста Миколаїв

 

Автоцивілка у Миколаєві

 

Миколаїв - великий економічний вузол України, розташований у південній частині країни та є обласним, адміністративним центром.

Місто Миколаїв засноване у 1789 році. Поява цього чудового міста було пов'язано з побудовою корабле будівної верфі. Понад двісті років у місті будують Кораблі.

 

Як і в будь-якому іншому місті України кожен автовласник у Миколаїв зобов'язаний щорічно купити Автоцивілку на автомобіль. ОСЦПВ – це обов'язковий вид страхування. Поліс Автоцивілка  – обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів перед третіми особами.

 

Як працює Поліс Автоцивілка?

Страховий поліс Автоцивілка покриває фінансові витрати на відновлення збитків внаслідок Дорожньо-транспортної пригоди. Якщо водій на застрахованому автомобілі буде винен у ДТП, то Страхова компанія виплатить відшкодування потерпілому замість безпосередньо винуватця цієї події.

Максимальні суми виплат за Полісом Автоцивілки:

  • По майну – 160 000 грн. максимальна сума по одному випадку
  • По життю та здоров'ю – 320 000 грн. по одному випадку.

 

Де купити та оформити Автоцивілку у Миколаєві?

Оскільки Миколаїв є великим обласним центром України, то відповідно і пропозицій де можна купити Автоцивілку у Миколаєві достатньо. Але є одне але. У сьогоднішньому сучасному місті кожен автовласник зайнятий в робочий час своїми повсякденними справами і виділити час на поїздку в офіс Страхової компанії далеко не кожен може та й бажання з такого приводу витратити час немає.

Тому всі сучасні автовласники вже не перший рік користуються онлайн сервісом на вибір та купівлю Поліса АВТОЦИВІЛКИ У Миколаєві.

 

Що таке страховий онлайн-сервіс?

При покупці Полісу Автоцивілки онлайн, Страховий Поліс оформляється в електронному вигляді - у PDF форматі та реєструється у всеукраїнській Базі МТСБУ. На цій же Базі перевіряє Поліс Автоцивілки у водіїв І Поліція. Також електронний Поліс Автоцивілка автоматично підтягується до електронного сервісу ДІЯ у Вашому смартфоні.

 

OCA-GO.UA Всеукраїнський страховий сервіс онлайн №1 перевірено десятками тисяч водіїв у Миколаєві та по всій Україні.

Тут Ви зможете знайти всі Страхові компанії України в одному місці. Також діє широка система лояльності до Клієнтів, що дозволяє купити АВТОЦИВІЛКУ дешево.

 

Як оформити Автоцивілку в Миколаєві?

Зайдіть на сайт сервісу OCA-GO.UA, виберіть кнопку Автоцивілка онлайн, введіть параметри авто, виберіть свій варіант, заповніть дані, оплачуйте карткою та отримуйте електронний Поліс Автоцивілка на ел.пошту. І все! На все це Ви витратите трохи більше 5 хвилин.

Треба відзначити, що зробити все це можна абсолютно у будь-який час дня та ночі, з будь-якої точки Світу. Головне, щоб з Вами був ПК або мобільний телефон з виходом в інтернет.

Використовуйте сучасні технології для свого комфорту!

 

Команда OCA-GO завжди поруч та готова допомогти!