Детальніше про електронний Поліс ОСЦПВ /Автоцивілка

digital policy

Електронний Поліс ОСЦПВ/Автоцивілка та як він виглядає

Електронний Поліс ОСЦПВ/Автоцивілка - це такий же Поліс, як і "традиційний" паперовий, тільки в електронному вигляді. Поліс формується в форматі PDF і володіє унікальним номером, який реєструється в базі МТСБУ. Після покупки діючий Поліс висилається на Email Клієнта.
digital policy

Як Поліція перевіряє наявність електронного Поліса 

Дійсність  Вашого Поліса можно перевірити двома способами: 1. За держ. номером транспортного засобу ; 2. За номером електроного Поліса. Всі дійсні Поліси ОСЦПВ/Автоцивілка зберігаються в єдиній базі МТСБУ, де Поліція і перевіряє його. Ви можете зробити це самостійно.
digital policy

Яким документом затверджено впровадження електронного Поліса

Згідно розпорядження №3631 від 31.08.2017, Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сфері ринків фінансових послуг, затверджено впровадження електронного Поліса ОСЦПВ
digital policy

Електронний Європротокол

Електронний Європротокол - це форма повідомлення власника Поліса ОСЦПВ про дорожньо-транспортну пригоду, яка дозволяє оформити ДТП без виклика Поліції, за допомогою звичайного смартфона, прямо на місці ДТП.

Поширені запитання про Автоцивілку

Який штраф для водія за відсутність страхового Поліса Автоцивілка?

Розмір штрафу становить - від 425 грн. до 850 грн.(ч.1 ст.126 КУпАП)

 

Всі транспортні засоби які зареєстровані в Україні повинні бути забезпечені чинним Полісом ОСЦПВ (Автоцивілка). А автомобілі які знаходяться в Україні, але мають реєстрацію в інших країнах - можуть мати Поліс міжнародного автомобільного страхування “Зелена карта”, або також наш український Поліс Автоцивілка (ОСЦПВ).

 

Чи існують пільги або виключення щодо обов’язку оформлення страхового Поліса ОСЦПВ?

Звільняються від обов’язку оформлювати Поліс ОСЦПВ: інваліди I групи, учасники бойових дій та інваліди війни, визначені Законом. За умови, що “пільговик” є власником автомобіля, керує самостійно цим авто або знаходиться у якості пасажира.

 

Пільгу до 50% від вартості Поліса мають наступні категорії громадян: пенсіонери, учасники війни, особи які постраждали внаслідок ЧАЕС I та II категорії, інваліди II групи.

 

За умови, що власником транспортного засобу є “пільговик”, легкове авто з об’ємом двигуна до 2500 куб.см. та керує автомобілем сам “пільговик”.

 

У яких випадках поліцейські мають право вимагати пред’явити Поліс ОСЦПВ/Автоцивілку?

Згідно Статті 21.2 Закону України “Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів” визначено, що водій повинен пред’явити Поліс на вимогу поліцейського тільки при складанні протоколу про порушення ПДР або при оформленні матеріалів ДТП. В інших випадках водій може пред’явити свій Поліс добровільно. Така позиція підтримана в ухвалі Вищого адміністративного суду України від 27.04.2017 № 754/7746/16-А.

Чи можна виїхати за кордон маючи тільки Поліс ОСЦПВ/Автоцивілка?

Ні, не можна. Поліс ОСЦПВ/Автоцивілка діє лише на території України. Для виїзду за кордон потрібно оформити міжнародний Поліс автомобільного страхування “Зелена карта”.

 

Якщо мій Поліс закінчується не сьогодні, чи можна оформити новий заздалегідь?

Так, Поліс Автоцивілка можна оформити заздалегідь - до 3-х місяців вперед. При заповненні даних потрібно вибрати необхідну дату початку дії поліса і Поліс почне діяти саме з тієї дати, що Ви вказали.

Чому в електронному Полісі вказаний номер телефону та Email не мій?

При оформленні Страхового Поліса через онлайн сервіс OCA-GO.UA в полісі будуть вказані контакти сервісу OCA-GO.UA Так і повинно бути, тому що сервіс відповідає за реєстрацію Поліса.  До того ж Ви завжди можете звернутись за цими контактами до нашої служби підтримки.

 

Чи обов’язково потрібно забирати паперовий поліс, якщо оформили страховку Автоцивілка онлайн?

Поліси виготовляються на бланках встановленого зразка, проте наявність саме такого бланка не є обов'язковою, якщо ви зможете продемонструвати поліцейському чинний внутрішній електронний договір у візуальній формі страхового поліса (на електронному  - з телефону або іншого пристрою або паперовому носії - роздрукувавши самостійно), відомості про який підтверджуються інформацією, що міститься в базі даних МТСБУ

Які документи потрібні при оформленні ОСЦПВ / Автоцивілки?

1.ІПН;

2.Документ що засвідчує особу (Паспорт, ID Карта або Посвідчення водія), Пенсійне посвідчення (для пільговиків);

3.Техпаспорт на транспортний засіб;

4. Платіжна банківська карта

Що таке ДЦВ (Добровільна Автоцивілка)?

ДЦВ - це добровільне страхування цивільної відповідальності, яке збільшує ліміти страхових виплат по ОСЦПВ/Автоцивільці  до 1 000 000 грн. Стандартного відшкодування  не завжди вистачає для покриття всіх витрат. Щоб убезпечити особистий бюджет від непередбачених витрат при ДТП, рекомендується оформляти ДЦВ на сайті OCA-GO.UA і розширити ліміт виплат.

Як я можу пред'явити Поліції страховий Поліс ОСЦПВ?

З 27 березня 2019 року водії можуть підтвердити наявність Поліса ОСЦПВ з мобільного телефону, планшета і іншого девайса. Така можливість зафіксована в доповненні до пункту 2.1 Правил дорожнього руху.

Ви при необхідності показуєте Поліції Поліс на екрані смартфона(збережений локально, з особистого кабінету на сайті OCA-GO.UA, застосунок ДІЯ), а Поліція в свою чергу, перевіряє ще раз, на своєму рабочому планшеті зайшовши в загальну базу МТСБУ.

Електронний Поліс Вам приходить у PDF форматі, тому додатково Ви його можете просто розрукувати на папір А4 і зберігати в автомобілі.

Що таке електронний Поліс ОСЦПВ/Автоцивілка?

Це той же "паперовий" Поліс ОСЦПВ, тільки в електронному вигляді. Електронний Поліс Автоцивілки має аналогічну юридичну силу, як і паперовий варіант страховки, тому як дані автоматично вносяться в базу МТСБУ. Після покупки дійсний Поліс висилається на Email Клієнта. Перевірити дійсність Полісу після покупки можна на офіційному сайті МТСБУ.

 

 

Як я зможу отримати свій Поліс?

Після оформлення і оплати діючий Поліс ОСЦПВ/Автоцивілка приходить на електронну пошту у PDF форматі протягом 5 хвилин. Також Ви завжди маєте доступ до своїх Полісів в Особистому кабінеті на сайті OCA-GO.UA Договір не потребує друку, його досить зберігати в телефоні або планшеті. Але так само Ви зможете його і роздрукувати на папір А4. Також Поліс підтягнеться в застонунок ДІЯ.

arrow
arrow

Прапор міста Рівне

 

Автоцивілка у Рівному

 

Рівне – обласний центр України, що знаходиться у північно-західній частині країни. Місто з великою історією. Роком заснування вважається 1283 рік. У цьому чудовому місті комфортно жити та працювати. Чисельність населення 244 325 осіб.

Місто розвивається і з кожним роком у місті зростає чисельність населення та кількість автомобілів на дорогах. Водночас щодня відбуваються дорожньо-транспортні пригоди. Купити Автоцивілку у Рівному кожен водій вважає обов'язковим не просто тому, що цей вид страхування законодавчо вважається обов'язковим, а й тому, що це найкращий інструмент для забезпечення фінансової безпеки при ДТП.

ОСЦПВ – обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів перед третіми особами. У народі цей вид страхування називають просто – Автоцивілка. Працює ця страховка таким чином: Управляючи автомобілем, у разі заподіяння шкоди комусь із учасників дорожнього руху, чи то майну або життю та здоров'ю - Страхова компанія відшкодовує збитки потерпілому замість винуватця у ДТП. Таким чином, винуватцю ДТП немає необхідності шукати гроші, щоб розрахуватися з потерпілим, а потерпілому не потрібно шукати способи, щоб стягнути з винуватця гроші за завдану йому шкоду внаслідок ДТП.

 

Де оформити Автоцивілку у Рівному?

Оформити Автоцивілку в Рівному можна старим способом - поїхати до офісу Страхової компанії або до офісу Страхового Брокера. А можна купити АВТОЦИВІЛКУ у Рівному онлайн.

 

Що таке Автоцивілка онлайн?

 

Автоцивілка онлайн - це купити Поліс ОСЦПВ на онлайн платформі OCA-GO.UA Всеукраїнський страховий сервіс №1. Ви отримуєте електронний поліс АВТОЦИВІЛКА, який неможливо втратити. Ваша АВТОЦИВІЛКА автоматично реєструється в Базі МТСБУ (Моторно-транспортне страхове Бюро України) та у додатку ДІЯ.

Сервіс OCA-GO використовують вже десятки тисяч автовласників України. Тут представлені майже всі Страхові компанії, які мають ліцензію на страхування ОСЦПВ. Тому автовласник може в одному місці підібрати для себе оптимальний Поліс  за вартістю та якістю послуг. Також на сайті OCA-GO.UA діє широка система знижок на автоцивілку у Рівному та в Україні. Ще однією перевагою платформи OCA-GO.UA є цілодобова підтримка всіх Клієнтів 24/7 OCA-GO HELP .

 

Як купити ОСЦПВ у Рівному на платформі OCA-GO.UA?

Для початку все, що Вам потрібно, щоб купити Автоцивілку онлайн - це хоча б смартфон з виходом в інтернет. Заходьте на сайт, обираєте розділ Автоцивілка онлайн, вносите параметри Вашого авто, вибираєте оптимальний для себе Поліс ОСЦПВ, пишите свої особисті дані та оплачуєте карткою будь-якого Банку. От і все! Електронний Поліс приходить Вам на E-Mail, а також Ви його можете завжди побачити та завантажити у своєму автоматично створеному особистому кабінеті. Поліс формується у форматі PDF.

Якось скориставшись онлайн сервісом OCA-GO.UA, Ви ніколи не повернетесь до старого формату паперового бланка. Покупка Автоцивілки онлайн в OCA-GO.UA заощаджує Ваш час та гроші.