Детальніше про електронний Поліс ОСЦПВ /Автоцивілка

digital policy

Електронний Поліс ОСЦПВ/Автоцивілка та як він виглядає

Електронний Поліс ОСЦПВ/Автоцивілка - це такий же Поліс, як і "традиційний" паперовий, тільки в електронному вигляді. Поліс формується в форматі PDF і володіє унікальним номером, який реєструється в базі МТСБУ. Після покупки діючий Поліс висилається на Email Клієнта.
digital policy

Як Поліція перевіряє наявність електронного Поліса 

Дійсність  Вашого Поліса можно перевірити двома способами: 1. За держ. номером транспортного засобу ; 2. За номером електроного Поліса. Всі дійсні Поліси ОСЦПВ/Автоцивілка зберігаються в єдиній базі МТСБУ, де Поліція і перевіряє його. Ви можете зробити це самостійно.
digital policy

Яким документом затверджено впровадження електронного Поліса

Згідно розпорядження №3631 від 31.08.2017, Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сфері ринків фінансових послуг, затверджено впровадження електронного Поліса ОСЦПВ
digital policy

Електронний Європротокол

Електронний Європротокол - це форма повідомлення власника Поліса ОСЦПВ про дорожньо-транспортну пригоду, яка дозволяє оформити ДТП без виклика Поліції, за допомогою звичайного смартфона, прямо на місці ДТП.

Поширені запитання про Автоцивілку

Який штраф для водія за відсутність страхового Поліса Автоцивілка?

Розмір штрафу становить - від 425 грн. до 850 грн.(ч.1 ст.126 КУпАП)

 

Всі транспортні засоби які зареєстровані в Україні повинні бути забезпечені чинним Полісом ОСЦПВ (Автоцивілка). А автомобілі які знаходяться в Україні, але мають реєстрацію в інших країнах - можуть мати Поліс міжнародного автомобільного страхування “Зелена карта”, або також наш український Поліс Автоцивілка (ОСЦПВ).

 

Чи існують пільги або виключення щодо обов’язку оформлення страхового Поліса ОСЦПВ?

Звільняються від обов’язку оформлювати Поліс ОСЦПВ: інваліди I групи, учасники бойових дій та інваліди війни, визначені Законом. За умови, що “пільговик” є власником автомобіля, керує самостійно цим авто або знаходиться у якості пасажира.

 

Пільгу до 50% від вартості Поліса мають наступні категорії громадян: пенсіонери, учасники війни, особи які постраждали внаслідок ЧАЕС I та II категорії, інваліди II групи.

 

За умови, що власником транспортного засобу є “пільговик”, легкове авто з об’ємом двигуна до 2500 куб.см. та керує автомобілем сам “пільговик”.

 

У яких випадках поліцейські мають право вимагати пред’явити Поліс ОСЦПВ/Автоцивілку?

Згідно Статті 21.2 Закону України “Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів” визначено, що водій повинен пред’явити Поліс на вимогу поліцейського тільки при складанні протоколу про порушення ПДР або при оформленні матеріалів ДТП. В інших випадках водій може пред’явити свій Поліс добровільно. Така позиція підтримана в ухвалі Вищого адміністративного суду України від 27.04.2017 № 754/7746/16-А.

Чи можна виїхати за кордон маючи тільки Поліс ОСЦПВ/Автоцивілка?

Ні, не можна. Поліс ОСЦПВ/Автоцивілка діє лише на території України. Для виїзду за кордон потрібно оформити міжнародний Поліс автомобільного страхування “Зелена карта”.

 

Якщо мій Поліс закінчується не сьогодні, чи можна оформити новий заздалегідь?

Так, Поліс Автоцивілка можна оформити заздалегідь - до 3-х місяців вперед. При заповненні даних потрібно вибрати необхідну дату початку дії поліса і Поліс почне діяти саме з тієї дати, що Ви вказали.

Чому в електронному Полісі вказаний номер телефону та Email не мій?

При оформленні Страхового Поліса через онлайн сервіс OCA-GO.UA в полісі будуть вказані контакти сервісу OCA-GO.UA Так і повинно бути, тому що сервіс відповідає за реєстрацію Поліса.  До того ж Ви завжди можете звернутись за цими контактами до нашої служби підтримки.

 

Чи обов’язково потрібно забирати паперовий поліс, якщо оформили страховку Автоцивілка онлайн?

Поліси виготовляються на бланках встановленого зразка, проте наявність саме такого бланка не є обов'язковою, якщо ви зможете продемонструвати поліцейському чинний внутрішній електронний договір у візуальній формі страхового поліса (на електронному  - з телефону або іншого пристрою або паперовому носії - роздрукувавши самостійно), відомості про який підтверджуються інформацією, що міститься в базі даних МТСБУ

Які документи потрібні при оформленні ОСЦПВ / Автоцивілки?

1.ІПН;

2.Документ що засвідчує особу (Паспорт, ID Карта або Посвідчення водія), Пенсійне посвідчення (для пільговиків);

3.Техпаспорт на транспортний засіб;

4. Платіжна банківська карта

Що таке ДЦВ (Добровільна Автоцивілка)?

ДЦВ - це добровільне страхування цивільної відповідальності, яке збільшує ліміти страхових виплат по ОСЦПВ/Автоцивільці  до 1 000 000 грн. Стандартного відшкодування  не завжди вистачає для покриття всіх витрат. Щоб убезпечити особистий бюджет від непередбачених витрат при ДТП, рекомендується оформляти ДЦВ на сайті OCA-GO.UA і розширити ліміт виплат.

Як я можу пред'явити Поліції страховий Поліс ОСЦПВ?

З 27 березня 2019 року водії можуть підтвердити наявність Поліса ОСЦПВ з мобільного телефону, планшета і іншого девайса. Така можливість зафіксована в доповненні до пункту 2.1 Правил дорожнього руху.

Ви при необхідності показуєте Поліції Поліс на екрані смартфона(збережений локально, з особистого кабінету на сайті OCA-GO.UA, застосунок ДІЯ), а Поліція в свою чергу, перевіряє ще раз, на своєму рабочому планшеті зайшовши в загальну базу МТСБУ.

Електронний Поліс Вам приходить у PDF форматі, тому додатково Ви його можете просто розрукувати на папір А4 і зберігати в автомобілі.

Що таке електронний Поліс ОСЦПВ/Автоцивілка?

Це той же "паперовий" Поліс ОСЦПВ, тільки в електронному вигляді. Електронний Поліс Автоцивілки має аналогічну юридичну силу, як і паперовий варіант страховки, тому як дані автоматично вносяться в базу МТСБУ. Після покупки дійсний Поліс висилається на Email Клієнта. Перевірити дійсність Полісу після покупки можна на офіційному сайті МТСБУ.

 

 

Як я зможу отримати свій Поліс?

Після оформлення і оплати діючий Поліс ОСЦПВ/Автоцивілка приходить на електронну пошту у PDF форматі протягом 5 хвилин. Також Ви завжди маєте доступ до своїх Полісів в Особистому кабінеті на сайті OCA-GO.UA Договір не потребує друку, його досить зберігати в телефоні або планшеті. Але так само Ви зможете його і роздрукувати на папір А4. Також Поліс підтягнеться в застонунок ДІЯ.

arrow
arrow

Автоцивілка в Ужгороді

 

Ужгород - обласний та районний центр України. Прапор міста УжгородЗнаходиться біля підніжжя Карпат. Важливий транспортний вузол на Закарпатті. Знаходиться на кордонах чотирьох держав сусідів України:  Угорщини, Румунії, Словаччини та Польщі. Датою заснування міста заведено вважати 1151 рік. Ужгород розташований поруч з річкою Уж. Населення міста близько 470 тис.осіб.

 

Це дуже красиве історичне місто. Кожного року в Ужгород приїжджає багато туристів, а також багато проїжджає транспорту проїздом. В місті багато підприємств займаються продажем та ремонтом автомобілів. Кожен автовласник знає, що кожного року потрібно оформлювати на свій автомобіль Поліс обов'язкового страхування цивільно правової відповідальності власників транспортних засобів (ОСЦПВ) або просто “Автоцивілка”.

 

Де купити поліс Автоцивілка в Ужгороді?

В XXI столітті, дуже стрімко розвиваються ІТ технології. І сфера страхування не стоїть в стороні. Більшість автовласників вже віддає перевагу в оформленні Автоцивілки онлайн - Поліс в електронному вигляді. Кожного року чисельність оформлення електронного Поліса тільки зростає. І це можна зрозуміти, тому що купити Поліс онлайн це дуже зручно, швидко та економно. 

 

Ми рекомендуємо оформлювати автостраховку ОСЦПВ/Автоцивілку на сайті Страхового сервісу OCA-GO.UA. Тут представленні всі Страхові компанії України в одному місці. Тому знайти Поліс Автоцивілка за ціною і якістю, яка Вам підходить, дуже просто. І що дуже важливо для кожного водія, Страховий сервіс OCA-GO надає безплатний юридичну підтримку для всіх хто купив страховий Поліс на їх платформі.

 

 Вже тисячі автовласників обрали для себе OCA-GO.UA як постійного помічника та партнера в страхуванні особистого автотранспорту. 

 

Як купити Автоцивілку на OCA-GO.UA?

Купити Поліс ОСЦПВ/Автоцивілка на сайті OCA-GO.UA дуже просто за 5 хвилин. Вписуєте параметри свого авто, обираєте страховий Поліс від Страхової компанії яка Вам подобається, заповнюєте особисті дані та оплачуєте будь-якою карткою банківською карткою. Після чого Поліс Автоцивілка/ОСЦПВ приходить на Ваш Email (електронну адресу), яку Ви вказали при оформленні. 

 

Поліс приходить в PDF форматі. Його можна зберегти локально на свій мобільний телефон і при необхідності показувати з телефону. Або можна роздрукувати на папір А4 і покласти до свого авто. Також, якщо Ви є власником і у Вас є мобільний застосунок ДІЯ, то Поліс автоматично підтягується і сюди.

 

Яка ціна Автоцивілки онлайн в Ужгороді?

Вартість Поліса ОСЦПВ залежить від типу транспортного засобу, об'єму двигуна, якщо автомобіль легковий, а також від місця реєстрації власника за техпаспортом. Ціни в  Страхових компаніях різні й можуть бути від 500 грн. до 3000 грн. залежно від транспортного засобу та обраної Страхової компанії. 

 

Також треба сказати, що ціну Автоцивілки впливає й обрана франшиза за Полісом. Франшиза - частка збитку при страхової події, яку не відшкодовує Страхова компанія. Чим менша сума франшизи за Полісом, тим дорожче буде страховий Поліс на авто.

 

Також є категорія громадян які мають право на знижку до 50% при оформленні Автоцивілки:

 

  1. Учасники війни
  2. Інваліди II групи
  3. Постраждалі в результаті Чорнобильської катастрофи І-II категорії
  4. Пенсіонери


 

І є категорія громадян які звільняються від Обов’язкового страхування цивільно правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВ):

 

  1. Учасники бойових дій;
  2. Інваліди війни, що визначені за Законом;
  3. Інваліди I групи;
  4. Особи які керують автомобілем належним інваліду І групи в його присутності

 

Треба зазначити, що пільга надається за умови, що автомобіль є легковим, з об’ємом двигуна до 2500 куб.см., один і власності пільговика. Поліс буде чинним за умови, що керувати забезпеченим транспортним засобом буде пільговик.