Детальніше про електронний Поліс ОСЦПВ /Автоцивілка

digital policy

Електронний Поліс ОСЦПВ/Автоцивілка та як він виглядає

Електронний Поліс ОСЦПВ/Автоцивілка - це такий же Поліс, як і "традиційний" паперовий, тільки в електронному вигляді. Поліс формується в форматі PDF і володіє унікальним номером, який реєструється в базі МТСБУ. Після покупки діючий Поліс висилається на Email Клієнта.
digital policy

Як Поліція перевіряє наявність електронного Поліса 

Дійсність  Вашого Поліса можно перевірити двома способами: 1. За держ. номером транспортного засобу ; 2. За номером електроного Поліса. Всі дійсні Поліси ОСЦПВ/Автоцивілка зберігаються в єдиній базі МТСБУ, де Поліція і перевіряє його. Ви можете зробити це самостійно.
digital policy

Яким документом затверджено впровадження електронного Поліса

Згідно розпорядження №3631 від 31.08.2017, Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сфері ринків фінансових послуг, затверджено впровадження електронного Поліса ОСЦПВ
digital policy

Електронний Європротокол

Електронний Європротокол - це форма повідомлення власника Поліса ОСЦПВ про дорожньо-транспортну пригоду, яка дозволяє оформити ДТП без виклика Поліції, за допомогою звичайного смартфона, прямо на місці ДТП.

Поширені запитання про Автоцивілку

Який штраф для водія за відсутність страхового Поліса Автоцивілка?

Розмір штрафу становить - від 425 грн. до 850 грн.(ч.1 ст.126 КУпАП)

 

Всі транспортні засоби які зареєстровані в Україні повинні бути забезпечені чинним Полісом ОСЦПВ (Автоцивілка). А автомобілі які знаходяться в Україні, але мають реєстрацію в інших країнах - можуть мати Поліс міжнародного автомобільного страхування “Зелена карта”, або також наш український Поліс Автоцивілка (ОСЦПВ).

 

Чи існують пільги або виключення щодо обов’язку оформлення страхового Поліса ОСЦПВ?

Звільняються від обов’язку оформлювати Поліс ОСЦПВ: інваліди I групи, учасники бойових дій та інваліди війни, визначені Законом. За умови, що “пільговик” є власником автомобіля, керує самостійно цим авто або знаходиться у якості пасажира.

 

Пільгу до 50% від вартості Поліса мають наступні категорії громадян: пенсіонери, учасники війни, особи які постраждали внаслідок ЧАЕС I та II категорії, інваліди II групи.

 

За умови, що власником транспортного засобу є “пільговик”, легкове авто з об’ємом двигуна до 2500 куб.см. та керує автомобілем сам “пільговик”.

 

У яких випадках поліцейські мають право вимагати пред’явити Поліс ОСЦПВ/Автоцивілку?

Згідно Статті 21.2 Закону України “Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів” визначено, що водій повинен пред’явити Поліс на вимогу поліцейського тільки при складанні протоколу про порушення ПДР або при оформленні матеріалів ДТП. В інших випадках водій може пред’явити свій Поліс добровільно. Така позиція підтримана в ухвалі Вищого адміністративного суду України від 27.04.2017 № 754/7746/16-А.

Чи можна виїхати за кордон маючи тільки Поліс ОСЦПВ/Автоцивілка?

Ні, не можна. Поліс ОСЦПВ/Автоцивілка діє лише на території України. Для виїзду за кордон потрібно оформити міжнародний Поліс автомобільного страхування “Зелена карта”.

 

Якщо мій Поліс закінчується не сьогодні, чи можна оформити новий заздалегідь?

Так, Поліс Автоцивілка можна оформити заздалегідь - до 3-х місяців вперед. При заповненні даних потрібно вибрати необхідну дату початку дії поліса і Поліс почне діяти саме з тієї дати, що Ви вказали.

Чому в електронному Полісі вказаний номер телефону та Email не мій?

При оформленні Страхового Поліса через онлайн сервіс OCA-GO.UA в полісі будуть вказані контакти сервісу OCA-GO.UA Так і повинно бути, тому що сервіс відповідає за реєстрацію Поліса.  До того ж Ви завжди можете звернутись за цими контактами до нашої служби підтримки.

 

Чи обов’язково потрібно забирати паперовий поліс, якщо оформили страховку Автоцивілка онлайн?

Поліси виготовляються на бланках встановленого зразка, проте наявність саме такого бланка не є обов'язковою, якщо ви зможете продемонструвати поліцейському чинний внутрішній електронний договір у візуальній формі страхового поліса (на електронному  - з телефону або іншого пристрою або паперовому носії - роздрукувавши самостійно), відомості про який підтверджуються інформацією, що міститься в базі даних МТСБУ

Які документи потрібні при оформленні ОСЦПВ / Автоцивілки?

1.ІПН;

2.Документ що засвідчує особу (Паспорт, ID Карта або Посвідчення водія), Пенсійне посвідчення (для пільговиків);

3.Техпаспорт на транспортний засіб;

4. Платіжна банківська карта

Що таке ДЦВ (Добровільна Автоцивілка)?

ДЦВ - це добровільне страхування цивільної відповідальності, яке збільшує ліміти страхових виплат по ОСЦПВ/Автоцивільці  до 1 000 000 грн. Стандартного відшкодування  не завжди вистачає для покриття всіх витрат. Щоб убезпечити особистий бюджет від непередбачених витрат при ДТП, рекомендується оформляти ДЦВ на сайті OCA-GO.UA і розширити ліміт виплат.

Як я можу пред'явити Поліції страховий Поліс ОСЦПВ?

З 27 березня 2019 року водії можуть підтвердити наявність Поліса ОСЦПВ з мобільного телефону, планшета і іншого девайса. Така можливість зафіксована в доповненні до пункту 2.1 Правил дорожнього руху.

Ви при необхідності показуєте Поліції Поліс на екрані смартфона(збережений локально, з особистого кабінету на сайті OCA-GO.UA, застосунок ДІЯ), а Поліція в свою чергу, перевіряє ще раз, на своєму рабочому планшеті зайшовши в загальну базу МТСБУ.

Електронний Поліс Вам приходить у PDF форматі, тому додатково Ви його можете просто розрукувати на папір А4 і зберігати в автомобілі.

Що таке електронний Поліс ОСЦПВ/Автоцивілка?

Це той же "паперовий" Поліс ОСЦПВ, тільки в електронному вигляді. Електронний Поліс Автоцивілки має аналогічну юридичну силу, як і паперовий варіант страховки, тому як дані автоматично вносяться в базу МТСБУ. Після покупки дійсний Поліс висилається на Email Клієнта. Перевірити дійсність Полісу після покупки можна на офіційному сайті МТСБУ.

 

 

Як я зможу отримати свій Поліс?

Після оформлення і оплати діючий Поліс ОСЦПВ/Автоцивілка приходить на електронну пошту у PDF форматі протягом 5 хвилин. Також Ви завжди маєте доступ до своїх Полісів в Особистому кабінеті на сайті OCA-GO.UA Договір не потребує друку, його досить зберігати в телефоні або планшеті. Але так само Ви зможете його і роздрукувати на папір А4. Також Поліс підтягнеться в застонунок ДІЯ.

arrow
arrow

Автоцивілка в Чернігові

 

Чернігів - належить до найдавніших міст України, заснований у кінці VII століття. Прапор міста ЧернігівЗараз це обласний, культурний та адміністративний центр. У 2022 році за відвагу, героїзм та стійкість мешканців цього міста під час відсічі збройної агресії Російської Федерації проти України, Чернігову присвоєно почесне звання - Місто Герой України.  

 

Чернігів - досить велике за чисельністю населення місто, а тому тут є дуже багато автомобільного транспорту. Кожен власник автомобіля щорічно ставить собі питанням, де купити Поліс Автоцивылка. 

 

Де в Чернігові купити Автоцивілку?

Як і в кожному великому місті, в Чернігові є представництва Страхових компаній, які можуть оформити автостраховку. Але сучасний водій чи автовласник, як правило, дуже зайнята людина. І витрачати час і ресурси на поїздку в офіс Страхової компанії посеред робочого дня ніхто не хоче. Тому більшість автовласників у Чернігові обирають оформлення Поліса Автоцивілка онлайн. Це можна зробити на Страховому сервісі OCA-GO.UA

 

На сайті OCA-GO.UA представлено практично всі Страхові компанії України в одному місці. Можна обрати оптимальний для себе Поліс Автоцивілки за ціною і якістю. Цілодобово, знаходячись в будь-якому місці Земної кулі, можна самостійно розрахувати ціну ОСАГО/Автоцивілки, заповнити свої дані й дані авто, оплатити банківською карткою й отримати електронний страховий Поліс Автоцивілка на Email. Поліс приходить на електронну пошту в PDF форматі. Його можна біде зберегти собі локально на мобільний телефон або при необхідності роздрукувати на папір А4. Також Поліс ОСЦПВ/Автоцивілка підтягується в застосунок ДІЯ. 

 

Яка ціна Поліса Автоцивілка онлайн в Чернігові?

Вартість Автоцивілки залежить від Типу ТЗ(Транспортного засобу), об’єму двигуна, якщо авто легковий, а тож важливим критерієм є місто реєстрації ТЗ. Місто реєстрації ТЗ - мається на увазі прописка власника автомобіля за свідоцтвом про реєстрацію ТЗ(Транспортного засобу). Всі Страхові компанії мають свою сітку страхових тарифів. Тому індивідуальний розрахунок ціни на страховку можна зробити на калькуляторі Автоцивілки на сайті.

 

Треба зазначити, що є пільговики, які мають право на знижку до 50% при купівлі Автоцивілки. 

 

Які саме категорії громадян мають право на пільгу (Знижку на Автоцивілку)?

Отримати знижку 50% на Автоцивілку мають право:

 

  1. Учасники війни
  2. Інваліди 2 групи
  3. Постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи 1-2 категорії
  4. Пенсіонери

 

Також є обов’язкові умови. Автомобіль має бути з об’ємом двигуна до 2500 куб. см, Страхувальник (пільговик) повинен бути власником транспортного засобу і керувати забезпеченим автомобілем повинен тільки Пільговик.

 

Страховий сервіс OCA-GO намагається регулярно робити Акції та Бонуси на Автоцивілку, щоб зробити покупку автостраховки доступнішою.