Детальніше про електронний Поліс ОСЦПВ /Автоцивілка

digital policy

Електронний Поліс ОСЦПВ/Автоцивілка та як він виглядає

Електронний Поліс ОСЦПВ/Автоцивілка - це такий же Поліс, як і "традиційний" паперовий, тільки в електронному вигляді. Поліс формується в форматі PDF і володіє унікальним номером, який реєструється в базі МТСБУ. Після покупки діючий Поліс висилається на Email Клієнта.
digital policy

Як Поліція перевіряє наявність електронного Поліса 

Дійсність  Вашого Поліса можно перевірити двома способами: 1. За держ. номером транспортного засобу ; 2. За номером електроного Поліса. Всі дійсні Поліси ОСЦПВ/Автоцивілка зберігаються в єдиній базі МТСБУ, де Поліція і перевіряє його. Ви можете зробити це самостійно.
digital policy

Яким документом затверджено впровадження електронного Поліса

Згідно розпорядження №3631 від 31.08.2017, Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сфері ринків фінансових послуг, затверджено впровадження електронного Поліса ОСЦПВ
digital policy

Електронний Європротокол

Електронний Європротокол - це форма повідомлення власника Поліса ОСЦПВ про дорожньо-транспортну пригоду, яка дозволяє оформити ДТП без виклика Поліції, за допомогою звичайного смартфона, прямо на місці ДТП.

Поширені запитання про Автоцивілку

Який штраф для водія за відсутність страхового Поліса Автоцивілка?

Розмір штрафу становить - від 425 грн. до 850 грн.(ч.1 ст.126 КУпАП)

 

Всі транспортні засоби які зареєстровані в Україні повинні бути забезпечені чинним Полісом ОСЦПВ (Автоцивілка). А автомобілі які знаходяться в Україні, але мають реєстрацію в інших країнах - можуть мати Поліс міжнародного автомобільного страхування “Зелена карта”, або також наш український Поліс Автоцивілка (ОСЦПВ).

 

Чи існують пільги або виключення щодо обов’язку оформлення страхового Поліса ОСЦПВ?

Звільняються від обов’язку оформлювати Поліс ОСЦПВ: інваліди I групи, учасники бойових дій та інваліди війни, визначені Законом. За умови, що “пільговик” є власником автомобіля, керує самостійно цим авто або знаходиться у якості пасажира.

 

Пільгу до 50% від вартості Поліса мають наступні категорії громадян: пенсіонери, учасники війни, особи які постраждали внаслідок ЧАЕС I та II категорії, інваліди II групи.

 

За умови, що власником транспортного засобу є “пільговик”, легкове авто з об’ємом двигуна до 2500 куб.см. та керує автомобілем сам “пільговик”.

 

У яких випадках поліцейські мають право вимагати пред’явити Поліс ОСЦПВ/Автоцивілку?

Згідно Статті 21.2 Закону України “Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів” визначено, що водій повинен пред’явити Поліс на вимогу поліцейського тільки при складанні протоколу про порушення ПДР або при оформленні матеріалів ДТП. В інших випадках водій може пред’явити свій Поліс добровільно. Така позиція підтримана в ухвалі Вищого адміністративного суду України від 27.04.2017 № 754/7746/16-А.

Чи можна виїхати за кордон маючи тільки Поліс ОСЦПВ/Автоцивілка?

Ні, не можна. Поліс ОСЦПВ/Автоцивілка діє лише на території України. Для виїзду за кордон потрібно оформити міжнародний Поліс автомобільного страхування “Зелена карта”.

 

Якщо мій Поліс закінчується не сьогодні, чи можна оформити новий заздалегідь?

Так, Поліс Автоцивілка можна оформити заздалегідь - до 3-х місяців вперед. При заповненні даних потрібно вибрати необхідну дату початку дії поліса і Поліс почне діяти саме з тієї дати, що Ви вказали.

Чому в електронному Полісі вказаний номер телефону та Email не мій?

При оформленні Страхового Поліса через онлайн сервіс OCA-GO.UA в полісі будуть вказані контакти сервісу OCA-GO.UA Так і повинно бути, тому що сервіс відповідає за реєстрацію Поліса.  До того ж Ви завжди можете звернутись за цими контактами до нашої служби підтримки.

 

Чи обов’язково потрібно забирати паперовий поліс, якщо оформили страховку Автоцивілка онлайн?

Поліси виготовляються на бланках встановленого зразка, проте наявність саме такого бланка не є обов'язковою, якщо ви зможете продемонструвати поліцейському чинний внутрішній електронний договір у візуальній формі страхового поліса (на електронному  - з телефону або іншого пристрою або паперовому носії - роздрукувавши самостійно), відомості про який підтверджуються інформацією, що міститься в базі даних МТСБУ

Які документи потрібні при оформленні ОСЦПВ / Автоцивілки?

1.ІПН;

2.Документ що засвідчує особу (Паспорт, ID Карта або Посвідчення водія), Пенсійне посвідчення (для пільговиків);

3.Техпаспорт на транспортний засіб;

4. Платіжна банківська карта

Що таке ДЦВ (Добровільна Автоцивілка)?

ДЦВ - це добровільне страхування цивільної відповідальності, яке збільшує ліміти страхових виплат по ОСЦПВ/Автоцивільці  до 1 000 000 грн. Стандартного відшкодування  не завжди вистачає для покриття всіх витрат. Щоб убезпечити особистий бюджет від непередбачених витрат при ДТП, рекомендується оформляти ДЦВ на сайті OCA-GO.UA і розширити ліміт виплат.

Як я можу пред'явити Поліції страховий Поліс ОСЦПВ?

З 27 березня 2019 року водії можуть підтвердити наявність Поліса ОСЦПВ з мобільного телефону, планшета і іншого девайса. Така можливість зафіксована в доповненні до пункту 2.1 Правил дорожнього руху.

Ви при необхідності показуєте Поліції Поліс на екрані смартфона(збережений локально, з особистого кабінету на сайті OCA-GO.UA, застосунок ДІЯ), а Поліція в свою чергу, перевіряє ще раз, на своєму рабочому планшеті зайшовши в загальну базу МТСБУ.

Електронний Поліс Вам приходить у PDF форматі, тому додатково Ви його можете просто розрукувати на папір А4 і зберігати в автомобілі.

Що таке електронний Поліс ОСЦПВ/Автоцивілка?

Це той же "паперовий" Поліс ОСЦПВ, тільки в електронному вигляді. Електронний Поліс Автоцивілки має аналогічну юридичну силу, як і паперовий варіант страховки, тому як дані автоматично вносяться в базу МТСБУ. Після покупки дійсний Поліс висилається на Email Клієнта. Перевірити дійсність Полісу після покупки можна на офіційному сайті МТСБУ.

 

 

Як я зможу отримати свій Поліс?

Після оформлення і оплати діючий Поліс ОСЦПВ/Автоцивілка приходить на електронну пошту у PDF форматі протягом 5 хвилин. Також Ви завжди маєте доступ до своїх Полісів в Особистому кабінеті на сайті OCA-GO.UA Договір не потребує друку, його досить зберігати в телефоні або планшеті. Але так само Ви зможете його і роздрукувати на папір А4. Також Поліс підтягнеться в застонунок ДІЯ.

arrow
arrow

Автоцивілка онлайн в Херсоні

 

Херсон - обласний адміністративний центр України, розташований на півдні країни на березі річки Дніпро.Прапор міста Херсон

Це місто є стратегічним для України й має велику свою історію. Місто має свій морський і річковий порт. В місті проживають приблизно 300 тисяч людей. 

Це достатньо велике місто в якому є багато автомобілів на дорогах. Тому кожен автовласник задає собі питання, де купити автостраховку на автомобіль. А саме Поліс Обов’язкового страхування цивільно правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. Також цей вид страхування автомобілів називають - Автоцивілка. Бувши в пошуках де оформити Автоцивілку в Херсоні, автовласники шукають поліс зі знижкою, надійну страхову компанію, а також, щоб на все про все було затрачено мінімум часу.

 

Де купити Автоцивілку в Херсоні?

В Херсоні є філії Страхових компаній, але витрачати час на поїздку до офісу страхової це незручно. Більшість водіїв обирають купити електронний Поліс ОСЦПВ на онлайн платформі OCA-GO.UA

На платформі Страхового сервісу OCA-GO представлені всі Страхові компанії України в одному місці. Також тут регулярно є акційні пропозиції, що дозволяє оформити Автоцивілку зі знижкою. Кожен громадянин України може цілодобово на сайті розрахувати вартість страховки на авто, обрати оптимальний для себе Поліс в одній з багатьох Страхових компаній, самостійно заповнити дані автомобіля і свої дані, оплатити карткою будь-якого українського Банку й отримати готовий Поліс Автоцивілка на свій Email. Також страховий Поліс завжди є доступним в особистому кабінеті на сайті. 

 

Які потрібні документи для оформлення Поліса ОСЦПВ/Автоцивілка?

Щоб оформити самостійно Автоцивілку онлайн на сайті, треба мати дані з наступних документів:

  1. Свідоцтво про реєстрацію Транспортного засобу (техпаспорт)
  2. Паспорт(ID карта)  або Посвідчення водія, також для пільговиків треба Пенсійне посвідчення
  3. ІПН - Ідентифікаційний Податковий Номер
  4. Банківська картка

Треба сказати, що для всіх хто оформляє Автостраховку на сайті OCA-GO.UA, на весь термін дії Поліса, надається безоплатна юридична допомога при страхової події. Це дуже корисна послуга для кожного водія. Тому що зазвичай коли трапляється ДТП, то водії не знають як правильно себе поводити в такій екстремальній ситуації. А також не знають як правильно зібрати всі необхідні документи для передачі їх в Страхову компанію для подальшого отримання страхового відшкодування.

 

Скільки коштує Автоцивілка онлайн в Херсоні?

Вартість електронного Поліса Автоцивілки дешевше ніж Поліс старого зразка (паперового). Ціна залежить від типу транспортного засобу, об’єму двигуна (для легкових авто) і міста реєстрації (прописки) власника автомобіля. 

Наприклад: 

Легковий ТЗ, об’єм двигуна до 1600 куб.см., реєстрація м. Херсон - ціна може бути від 600 грн. до 2000 грн.. Все вже буде залежати від обраної Страхової компанії й франшизи у Полісі.

 

Що таке франшиза в Полісі Автоцивілка?

Франшиза - це частка збитку яку не відшкодовує Страхова компанія при страхової події. Максимальна франшиза може бути 3200 грн. Чим вище франшиза за Полісом, тим дешевше страховий Поліс. 

Купувати Поліс Автоцивілка онлайн на платформі OCA-GO.UA - це швидко, зручно, безпечно, надійно та економно.