Детальніше про електронний Поліс ОСЦПВ /Автоцивілка

digital policy

Електронний Поліс ОСЦПВ/Автоцивілка та як він виглядає

Електронний Поліс ОСЦПВ/Автоцивілка - це такий же Поліс, як і "традиційний" паперовий, тільки в електронному вигляді. Поліс формується в форматі PDF і володіє унікальним номером, який реєструється в базі МТСБУ. Після покупки діючий Поліс висилається на Email Клієнта.
digital policy

Як Поліція перевіряє наявність електронного Поліса 

Дійсність  Вашого Поліса можно перевірити двома способами: 1. За держ. номером транспортного засобу ; 2. За номером електроного Поліса. Всі дійсні Поліси ОСЦПВ/Автоцивілка зберігаються в єдиній базі МТСБУ, де Поліція і перевіряє його. Ви можете зробити це самостійно.
digital policy

Яким документом затверджено впровадження електронного Поліса

Згідно розпорядження №3631 від 31.08.2017, Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сфері ринків фінансових послуг, затверджено впровадження електронного Поліса ОСЦПВ
digital policy

Електронний Європротокол

Електронний Європротокол - це форма повідомлення власника Поліса ОСЦПВ про дорожньо-транспортну пригоду, яка дозволяє оформити ДТП без виклика Поліції, за допомогою звичайного смартфона, прямо на місці ДТП.

Поширені запитання про Автоцивілку

Який штраф для водія за відсутність страхового Поліса Автоцивілка?

Розмір штрафу становить - від 425 грн. до 850 грн.(ч.1 ст.126 КУпАП)

 

Всі транспортні засоби які зареєстровані в Україні повинні бути забезпечені чинним Полісом ОСЦПВ (Автоцивілка). А автомобілі які знаходяться в Україні, але мають реєстрацію в інших країнах - можуть мати Поліс міжнародного автомобільного страхування “Зелена карта”, або також наш український Поліс Автоцивілка (ОСЦПВ).

 

Чи існують пільги або виключення щодо обов’язку оформлення страхового Поліса ОСЦПВ?

Звільняються від обов’язку оформлювати Поліс ОСЦПВ: інваліди I групи, учасники бойових дій та інваліди війни, визначені Законом. За умови, що “пільговик” є власником автомобіля, керує самостійно цим авто або знаходиться у якості пасажира.

 

Пільгу до 50% від вартості Поліса мають наступні категорії громадян: пенсіонери, учасники війни, особи які постраждали внаслідок ЧАЕС I та II категорії, інваліди II групи.

 

За умови, що власником транспортного засобу є “пільговик”, легкове авто з об’ємом двигуна до 2500 куб.см. та керує автомобілем сам “пільговик”.

 

У яких випадках поліцейські мають право вимагати пред’явити Поліс ОСЦПВ/Автоцивілку?

Згідно Статті 21.2 Закону України “Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів” визначено, що водій повинен пред’явити Поліс на вимогу поліцейського тільки при складанні протоколу про порушення ПДР або при оформленні матеріалів ДТП. В інших випадках водій може пред’явити свій Поліс добровільно. Така позиція підтримана в ухвалі Вищого адміністративного суду України від 27.04.2017 № 754/7746/16-А.

Чи можна виїхати за кордон маючи тільки Поліс ОСЦПВ/Автоцивілка?

Ні, не можна. Поліс ОСЦПВ/Автоцивілка діє лише на території України. Для виїзду за кордон потрібно оформити міжнародний Поліс автомобільного страхування “Зелена карта”.

 

Якщо мій Поліс закінчується не сьогодні, чи можна оформити новий заздалегідь?

Так, Поліс Автоцивілка можна оформити заздалегідь - до 3-х місяців вперед. При заповненні даних потрібно вибрати необхідну дату початку дії поліса і Поліс почне діяти саме з тієї дати, що Ви вказали.

Чому в електронному Полісі вказаний номер телефону та Email не мій?

При оформленні Страхового Поліса через онлайн сервіс OCA-GO.UA в полісі будуть вказані контакти сервісу OCA-GO.UA Так і повинно бути, тому що сервіс відповідає за реєстрацію Поліса.  До того ж Ви завжди можете звернутись за цими контактами до нашої служби підтримки.

 

Чи обов’язково потрібно забирати паперовий поліс, якщо оформили страховку Автоцивілка онлайн?

Поліси виготовляються на бланках встановленого зразка, проте наявність саме такого бланка не є обов'язковою, якщо ви зможете продемонструвати поліцейському чинний внутрішній електронний договір у візуальній формі страхового поліса (на електронному  - з телефону або іншого пристрою або паперовому носії - роздрукувавши самостійно), відомості про який підтверджуються інформацією, що міститься в базі даних МТСБУ

Які документи потрібні при оформленні ОСЦПВ / Автоцивілки?

1.ІПН;

2.Документ що засвідчує особу (Паспорт, ID Карта або Посвідчення водія), Пенсійне посвідчення (для пільговиків);

3.Техпаспорт на транспортний засіб;

4. Платіжна банківська карта

Що таке ДЦВ (Добровільна Автоцивілка)?

ДЦВ - це добровільне страхування цивільної відповідальності, яке збільшує ліміти страхових виплат по ОСЦПВ/Автоцивільці  до 1 000 000 грн. Стандартного відшкодування  не завжди вистачає для покриття всіх витрат. Щоб убезпечити особистий бюджет від непередбачених витрат при ДТП, рекомендується оформляти ДЦВ на сайті OCA-GO.UA і розширити ліміт виплат.

Як я можу пред'явити Поліції страховий Поліс ОСЦПВ?

З 27 березня 2019 року водії можуть підтвердити наявність Поліса ОСЦПВ з мобільного телефону, планшета і іншого девайса. Така можливість зафіксована в доповненні до пункту 2.1 Правил дорожнього руху.

Ви при необхідності показуєте Поліції Поліс на екрані смартфона(збережений локально, з особистого кабінету на сайті OCA-GO.UA, застосунок ДІЯ), а Поліція в свою чергу, перевіряє ще раз, на своєму рабочому планшеті зайшовши в загальну базу МТСБУ.

Електронний Поліс Вам приходить у PDF форматі, тому додатково Ви його можете просто розрукувати на папір А4 і зберігати в автомобілі.

Що таке електронний Поліс ОСЦПВ/Автоцивілка?

Це той же "паперовий" Поліс ОСЦПВ, тільки в електронному вигляді. Електронний Поліс Автоцивілки має аналогічну юридичну силу, як і паперовий варіант страховки, тому як дані автоматично вносяться в базу МТСБУ. Після покупки дійсний Поліс висилається на Email Клієнта. Перевірити дійсність Полісу після покупки можна на офіційному сайті МТСБУ.

 

 

Як я зможу отримати свій Поліс?

Після оформлення і оплати діючий Поліс ОСЦПВ/Автоцивілка приходить на електронну пошту у PDF форматі протягом 5 хвилин. Також Ви завжди маєте доступ до своїх Полісів в Особистому кабінеті на сайті OCA-GO.UA Договір не потребує друку, його досить зберігати в телефоні або планшеті. Але так само Ви зможете його і роздрукувати на папір А4. Також Поліс підтягнеться в застонунок ДІЯ.

arrow
arrow

Прапор міста Київ

Автоцивілка у Києві?

 

Київ – місто Герой, місто Столиця, найбільше місто України. Київ приваблює своєю красою та різноманітністю багатьох людей з усієї України та всього Світу. У це місто прагнуть переїхати жити та працювати мешканці віддалених куточків України. А також сюди прагнуть приїхати погуляти мальовничими та історичними місцями туристи з України, ближнього та далекого зарубіжжя. У цьому чудовому місті велика щільність населення і, відповідно, багато автомобілів, власникам яких необхідно щороку купити Поліс Автоцивілка (ОСЦПВ) на свій авто. Автовласники називають страховий Поліс ОСЦПВ просто – Автоцивілка. Розшифровується абревіатура ОСЦПВ в такий спосіб - обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів. Автоцивілка у Києві необхідна для автомобіля не тільки тому, що це обов'язковий вид страхування, а й тому, що у Києві величезна щільність автомобілів на дорогах. У зв'язку з чим можливість дорожньо-транспортної пригоди зростає в рази. Оформивши Автоцивілку у Києві на свій автомобіль, можна не хвилюватися, де шукати кошти на відновлення пошкодженого автомобіля за ДТП.


 

Де купити поліс Автоцивілку у Києві?

В Києві багато офісів страхових компаній, де можна оформити Поліс Автоцивілки на свій авто, але їхати до них  в дорожніх пробках дуже довго. Можна витратити на це пів дня. Також у місті багато недобросовісних посередників, які можуть продати страховку Автоцивілку дешево просто на перехресті, але у них немає жодної гарантії, що Поліс Автоцивілка, який вони продадуть, буде легальний і буде зареєстрований в електронній базі МТСБУ.

Так де ж купити Автоцивілку у Києві недорого, безпечно та швидко? Запитайте Ви.

Купити Автоцивілку у Києві безпечно, швидко та вигідно дуже просто. На сайті Всеукраїнського страхового сервісу OCA-GO.UA можна підібрати найкращу для себе пропозицію від провідних страхових компаній України. Тут усі страхові компанії в одному місці. Покупка Поліса на сайті сервісу OCA-GO займає 5 хвилин часу. Сервіс оформлення електронного Полісу ОСЦПВ працює онлайн 24/7 (цілодобово). Тому на сьогоднішній день страховка на авто у Києві стала доступною для автовласників як ніколи.

 

Перевірка поліцією поліса Автоцивілки у Києві

Оскільки місто Київ є столицею та найбільшим містом в Україні, то і Поліція тут активно стежить за тим, щоб усі автовласники дотримувались Правил дорожнього руху, а разом з цим і перевіряють на предмет знаходження у водія чинного Полісу ОСЦПВ. Адже, якщо водій керуючи автомобілем - джерелом підвищеної небезпеки випадковим чином завдасть комусь із учасників дорожнього руху матеріальних або фізичних збитків, то маючи страховий поліс Автоцивілки, що діє, виплату потерпілий отримує від Страхової компанії. Винному не потрібно буде шукати кошти для виплати відшкодування потерпілому в ДТП на відновлення пошкодженого автомобіля або ще гірше на лікування та відновлення здоров'я, якщо буде завдано шкоди життю та здоров'ю людям.

 

Як і де можна купити Автоцивілка у Києві?

Наша відповідь – скрізь! Ви можете перебувати у будь-якому районі Києва:

Оболонь, Кіквідзе, Дарниця, Позняки, Голосіївський, Солом'янка, Поділ, Святошин, Шулявка, Троєщина, Нивки, Виноградар, Печерськ, Лівий берег, Правий берег.

Вам потрібно просто зайти на Сайт, ввести параметри Вашого авто та місто реєстрації, вибрати із запропонованих Вам варіантів відповідний Вам за ціною Поліс ОСЦПВ, внести Ваші дані та оплатити електронний Поліс ОСЦПВ картою будь-якого Банку. Після чого Ваша Страховка на авто приходить на Ваш E-mail.

А також розрахувати, оформити та придбати Автоцивілку можна у: Одесі, Харкові, Дніпрі, Львові, Вінниці, Черкасах, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Херсоні, Рівному, Житомирі, Кропивницькому, Маріуполі та інших містах України. Взагалі не важливо в якій точці Земної кулі Ви знаходитесь в даний час, Страховку на авто (ОСЦПВ/Автоцивілку) Ви можете придбати за 5 хвилин онлайн в будь-який час дня та ночі (24/7).