Детальніше про Зелену карту / Green Card

green card img

Поліс Зелена карта і як він виглядає

"Зелена Карта"(Green Card) - це обов'язковий вид страхування, працює так само як наш внутрішній Поліс ОСЦПВ/Автоцивілка, тільки міжнародний. Дана страховка знадобиться в більш ніж 40 країнах Європи і ближнього зарубіжжя, які знаходяться в цій міжнародній системі.
green card img

Перелік країн, при в'їзді в які потрібно мати Поліс  Зелена карта на авто

47 країн Європи і ближнього зарубіжжя, які перебувають у загальній системі і при відвідуванні яких, пересуваючись на автомобілі необхідно мати Поліс Зелена карта / Green Card.
green card img

Де реєструється Поліс Зелена карта і як його перевірити

Поліс Зелена карат Реєструється в загальній Базі МТСБУ.
green card img

Які документи необхідні для оформлення Зеленої карти

Для оформлення Поліса Зелена карта, Вам знадобляться наступні документи: 1. Свідотство про реєстрацію ТЗ(Техпаспорт на авто), 2. Водійське посвидчення(права) або Закордонний паспорт, 3. ІПН
 

Поширені запитання про Зелену карту

Чи можна оформити “Зелену Карту” на автомобіль з іноземною реєстрацією?

Ні, оформлення полісів «Зелена карта» можливе тільки для автомобілів з українською реєстрацією. 

Оформити “Зелену Карту” на авто з іноземною реєстрацією можливо тільки в тій країні, де зареєстрований транспортний засіб.

Де краще купити “Зелену Карту”? На кордоні чи за вчасно?

Купуйте Поліс "Зелена Карта" на сайті в будь-який час. Готовий Поліс за 5-10 хвилин. Оформлюйте, оплачуйте банківською карткою. Готовий Поліс прийде Вам на Email. Сервіс OCA-GO.UA працює 24/7. Гарантія 100% дійсності Поліса. Одразу після оформлення, Поліс реєструється в базі МТСБУ. На страховому полісі буде QR код та індивідуальний номер для перевірки прикордонниками або самостійно Вами.

 

Що мені робити, якщо у мене закінчується “Зелена Карта” за кордоном?

Якщо Ви знаходитесь за кордоном і у Вас закінчується Поліс "Зелена Карта" і Ви потребуєте її продовження, то оформити Поліс можна Онлайн. Перетинати український кордон не треба.

 

Класифікація ТЗ. Який автомобіль вважати легковим, а який вантажним? Під час розрахунку вартості Поліса “Зелена Карта”.

Легковим автомобілем вважається, загальна вага(з навантаженням) якого до 3500 кг.(7700 фунтів). І пасажиромісць до 9, включно з водієм.

 

Чи можна оформити Зелену Карту із терміном дії з сьогоднішнього числа?

Ні. Електронний Поліс оформити так не можливо. Крайня дата початку дії Поліса може бути тільки на наступний день після оформлення. Тобто, якщо оформили Поліс сьогодні, то почне діяти Поліс з 00:00 годин наступного дня.

На кого оформлювати Зелену Карту?

Поліс Зелена Карта, можна оформлювати від імені власника автомобіля або від імені користувача. Це на Ваш розсуд. Страховий Поліс діятиме і буде поширюватися на всіх водіїв, які можуть бути за кермом. Фактично, "Зелена Карта" оформляється на автомобіль.

Скільки коштує "Зелена карта" та яка сума покриття?

Платіж залежить від терміну перебування за кордоном (від 15 днів до 1 року), територіального покриття (Європа чи СНД) та типу транспортного засобу.

Сума страхового відшкодування встановлюється відповідно до законодавства держави, де стався страховий випадок.

На території яких країн діє "Зелена карта"?

Налічується 44 країн-учасниць програми Green Card. З переліком країн, які є членами міжнародної системи, можна ознайомитись на Сайті в розділі "Детальніше про Зелену Карту" або на офіційному сайті МТСБУ. Країни можна умовно поділити на дві групи:
1. Європа (ЄС) - Вся система 44 країни(в тому числі є Молдова і Азербайджан)
2. Країни СНД (Білорусь, Азербайджан, Молдова, РФ

arrow
arrow

Зелена карта онлайн у Дніпрі

 

Дніпро - одне з найбільших міст України та обласний центр. Прапор міста ДніпроРозташовано в центральній частині Країни та є економічним хабом. В місті розташовано багато промислових підприємств. В цьому місті велика концентрація автомобільного транспорту. Кожен автовласник у Дніпрі знає, що таке автострахування, тому що кожного року оформляють страховку ОСЦПВ на свій автомобіль. А коли потрібно виїхати за кордон, мають необхідність оформити страховий Поліс Зелена карта. 

 

Поліс Зелена карта - міжнародний вид обов'язкового автомобільного страхування відповідальності власників наземних транспортних засобів. При настанні ДТП - Дорожньо-транспортної пригоди  за кордоном, відшкодування за заподіяну шкоду бере на себе Страхова компанія. 

 

Страхове відшкодування виплачується за шкоду заподіяну майну та за шкоду життю та здоров’ю. 

 

Максимальна страхова виплата за Полісом Зелена карта - в межах лімітів Країни де трапилась страхова подія. 

 

В яких країнах діє поліс Зелена карта?

Міжнародна система автомобільного страхування “Зелена карта” заснована у 1949 році відповідно до Женевської рекомендації №35, прийнятої Підкомітетом по дорожньому транспорту Економічної комісії Організації Об’єднаних Націй для Європи. Вже понад 40 Країн входять до цієї міжнародної системи. Україна вступила до системи “Зелена карта” у 1998 році. 

 

Як зараз можна купити Зелену карту у Дніпрі?

На сьогодні вже всі автовласники знають, що Страховий Поліс на автомобіль можна купити дистанційно, тобто онлайн в електронному вигляді. Зелена карта також оформляється в електронному вигляді. Більшість автовласників у Дніпрі, так само як і всі в Україні, купують Зелену карту онлайн. Це стало звичайним способом оформлення автостраховки. 

 

Купити Поліс Зелена карта онлайн - це дуже зручно, швидко та економно. Кожного року спосіб оформлення онлайн, зростає в рази. 

 

Де оформити Зелену карту онлайн у Дніпрі?

Багато автовласників у Дніпрі довіряють онлайн сервісу страхування OCA-GO.UA

Обрати, оформити та безпечно оплатити на сайті OCA-GO.UA дуже просто. До того ж всі хто оформив Поліс через наш онлайн сервіс, отримають безкоштовну юридичну допомогу при настанні страхової події. Тим самим їм не потрібно знати, що та як треба робити при ДТП. Все це підкажуть висококваліфіковані менеджери Сервісу. 

 

Купуючи через онлайн сервіс страхування автовласники можуть зекономити час та гроші.

 

Як купити поліс через сервіс OCA-GO.UA?

Купити Поліс через онлайн сервіс страхування дуже просто. Треба вказати Тип транспортного засобу, територію покриття та термін дії Поліса, щоб розрахувати ціну Зеленої карти. Після чого вибрати із запропонованих пропозицій, заповнити особисті дані та безпечно оплатити банківською карткою. Страховий Поліс автоматично реєструється в базі МТСБУ та відправляється Клієнту на Email. Також Поліс завжди доступний в особистому кабінеті на сайті. 

 

Отриманий Поліс можна зберегти собі на телефон та при необхідності показувати з телефону або роздрукувати на папір А4. 

 

Яка ціна Зеленої карти?

Вартість Зеленої карти залежить від типу транспортного засобу, території та терміну дії страхового Поліса.

 

Які потрібні документи для оформлення Зеленої карти?

  • Закордонний паспорт
  • ІПН Ідентифікаційний податковий номер
  • Свідоцтво про реєстрацію ТС транспортного засобу