Детальніше про Зелену карту / Green Card

green card img

Поліс Зелена карта і як він виглядає

"Зелена Карта"(Green Card) - це обов'язковий вид страхування, працює так само як наш внутрішній Поліс ОСЦПВ/Автоцивілка, тільки міжнародний. Дана страховка знадобиться в більш ніж 40 країнах Європи і ближнього зарубіжжя, які знаходяться в цій міжнародній системі.
green card img

Перелік країн, при в'їзді в які потрібно мати Поліс  Зелена карта на авто

47 країн Європи і ближнього зарубіжжя, які перебувають у загальній системі і при відвідуванні яких, пересуваючись на автомобілі необхідно мати Поліс Зелена карта / Green Card.
green card img

Де реєструється Поліс Зелена карта і як його перевірити

Поліс Зелена карат Реєструється в загальній Базі МТСБУ.
green card img

Які документи необхідні для оформлення Зеленої карти

Для оформлення Поліса Зелена карта, Вам знадобляться наступні документи: 1. Свідотство про реєстрацію ТЗ(Техпаспорт на авто), 2. Водійське посвидчення(права) або Закордонний паспорт, 3. ІПН
 

Поширені запитання про Зелену карту

Чи можна оформити “Зелену Карту” на автомобіль з іноземною реєстрацією?

Ні, оформлення полісів «Зелена карта» можливе тільки для автомобілів з українською реєстрацією. 

Оформити “Зелену Карту” на авто з іноземною реєстрацією можливо тільки в тій країні, де зареєстрований транспортний засіб.

Де краще купити “Зелену Карту”? На кордоні чи за вчасно?

Купуйте Поліс "Зелена Карта" на сайті в будь-який час. Готовий Поліс за 5-10 хвилин. Оформлюйте, оплачуйте банківською карткою. Готовий Поліс прийде Вам на Email. Сервіс OCA-GO.UA працює 24/7. Гарантія 100% дійсності Поліса. Одразу після оформлення, Поліс реєструється в базі МТСБУ. На страховому полісі буде QR код та індивідуальний номер для перевірки прикордонниками або самостійно Вами.

 

Що мені робити, якщо у мене закінчується “Зелена Карта” за кордоном?

Якщо Ви знаходитесь за кордоном і у Вас закінчується Поліс "Зелена Карта" і Ви потребуєте її продовження, то оформити Поліс можна Онлайн. Перетинати український кордон не треба.

 

Класифікація ТЗ. Який автомобіль вважати легковим, а який вантажним? Під час розрахунку вартості Поліса “Зелена Карта”.

Легковим автомобілем вважається, загальна вага(з навантаженням) якого до 3500 кг.(7700 фунтів). І пасажиромісць до 9, включно з водієм.

 

Чи можна оформити Зелену Карту із терміном дії з сьогоднішнього числа?

Ні. Електронний Поліс оформити так не можливо. Крайня дата початку дії Поліса може бути тільки на наступний день після оформлення. Тобто, якщо оформили Поліс сьогодні, то почне діяти Поліс з 00:00 годин наступного дня.

На кого оформлювати Зелену Карту?

Поліс Зелена Карта, можна оформлювати від імені власника автомобіля або від імені користувача. Це на Ваш розсуд. Страховий Поліс діятиме і буде поширюватися на всіх водіїв, які можуть бути за кермом. Фактично, "Зелена Карта" оформляється на автомобіль.

Скільки коштує "Зелена карта" та яка сума покриття?

Платіж залежить від терміну перебування за кордоном (від 15 днів до 1 року), територіального покриття (Європа чи СНД) та типу транспортного засобу.

Сума страхового відшкодування встановлюється відповідно до законодавства держави, де стався страховий випадок.

На території яких країн діє "Зелена карта"?

Налічується 44 країн-учасниць програми Green Card. З переліком країн, які є членами міжнародної системи, можна ознайомитись на Сайті в розділі "Детальніше про Зелену Карту" або на офіційному сайті МТСБУ. Країни можна умовно поділити на дві групи:
1. Європа (ЄС) - Вся система 44 країни(в тому числі є Молдова і Азербайджан)
2. Країни СНД (Білорусь, Азербайджан, Молдова, РФ

arrow
arrow

Зелена карта онлайн у Херсоні

 

Херсон - місто-герой України. Обласний центр та важливий економічний вузол Країни. прапор міста ХерсонРозташований на півдні та має торговельний морський та річковий порт. Кількість населення міста близько 300 тисяч осіб.

 

Автовласники Херсона користуються послугами автострахування купуючи Поліс ОСЦПВ/Автоцивілка, а коли збираються виїхати за кордон на власному автомобілі, то необхідно оформити страховий Поліс Зелена карта.

 

Страховий Поліс Зелена карта - Міжнародний вид обов’язкового автомобільного страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів. За міжнародними правилами кожен водій при виїзді з України повинен мати при собі чинний Поліс Зелена карта. 

 

Ці правила регламентуються міжнародною системою автомобільного страхування “Зелена карта” заснованою у 1949 році відповідно до Женевської рекомендації №35, прийнятої Підкомітетом по дорожньому транспорту Економічної комісії Організації Об’єднаних Націй для Європи. Україна вступила до системи “Зелена карта” у 1998 році. 

 

На сьогодні до цієї системи входять більш як 40 країн.

 

Де купити Зелену карту у Херсоні?

Купить страховку Зелена карта можна за старою системою, звернувшись в офіс Страхової компанії. Але, щоб це зробити, то для цього потрібно виділити свій час в робочі години офісу. Тому більшість автовласників вже використовують для цих цілей онлайн сервіс страхування. 

 

Пропонуємо скористатись Сервісом онлайн страхування OCA-GO.UA.

Тут зібрані більшість провідних Страхових компаній України в одному місці, що дозволяє обрати найкращий варіант за оптимальною ціною. До того ж сайт працює цілодобово 24//7. Бувши вдома можна вибрати, безпечно сплатити та отримати страховий Поліс в електронному вигляді.

 

Та найголовніше те, що Страховий сервіс OCA-GO.UA для кожного Клієнта надає безкоштовну юридичну підтримку при настанні страхової події. Це дозволяє водію почуватися впевнено у непередбачуваній ситуації та при врегулюванні страхової події. 

 

Які документи потрібні для оформлення Зеленої карти онлайн?

Щоб оформити Поліс Зелена карта, достатньо мати 3 документи:

 

  • Свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу (техпаспорт)
  • Закордонний паспорт
  • Ідентифікаційний податковий номер (ІПН)
  • Банківська картка для оплати Поліса на сайті

 

Як проходить покупка Зеленої карти на сайті онлайн сервісу страхування OCA-GO.UA?

Зазвичай покупка страхового Поліса на сайті займає близько 5-10 хвилин. Спочатку треба розрахувати вартість Поліса. Для цього ввести тип транспортного засобу, обрати територію покриття та необхідний термін дії Зеленої карти. Після чого вибрати із запропонованих варіантів Страхову компанію, ввести особисті дані з документів та оплатити банківською карткою через платіжну систему.Далі Поліс автоматично реєструється в базі МТСБУ та надсилається на електронну пошту Клієнта. Додатково створюється особистий кабінет для Клієнта де буде історія всіх замовлень та доступний сам Поліс. 

 

Електронний Поліс формується в PDF форматі, цей Поліс можна зберегти просто на мобільний телефон або роздрукувати на папір А4.

 

Від чого залежить ціна на Зелену карту?

На страхування беруться всі типи транспортних засобів: легкові автомобілі, вантажні автомобілі, автобуси, причепи та мотоцикли.

Також є 2 варіанти територій покриття - Європа (вся система), сюди входять всі країни міжнародної системи та окремо є Молдова та Азербайджан.

Третій параметр - термін дії Поліса. Мінімальний термін 15 днів, а максимальний 12 місяців.

 

Вот саме від цих 3-х параметрів залежить вартість страхового Поліса Зелена карта.