Детальніше про Зелену карту / Green Card

green card img

Поліс Зелена карта і як він виглядає

"Зелена Карта"(Green Card) - це обов'язковий вид страхування, працює так само як наш внутрішній Поліс ОСЦПВ/Автоцивілка, тільки міжнародний. Дана страховка знадобиться в більш ніж 40 країнах Європи і ближнього зарубіжжя, які знаходяться в цій міжнародній системі.
green card img

Перелік країн, при в'їзді в які потрібно мати Поліс  Зелена карта на авто

47 країн Європи і ближнього зарубіжжя, які перебувають у загальній системі і при відвідуванні яких, пересуваючись на автомобілі необхідно мати Поліс Зелена карта / Green Card.
green card img

Де реєструється Поліс Зелена карта і як його перевірити

Поліс Зелена карат Реєструється в загальній Базі МТСБУ.
green card img

Які документи необхідні для оформлення Зеленої карти

Для оформлення Поліса Зелена карта, Вам знадобляться наступні документи: 1. Свідотство про реєстрацію ТЗ(Техпаспорт на авто), 2. Водійське посвидчення(права) або Закордонний паспорт, 3. ІПН
 

Поширені запитання про Зелену карту

Чи можна оформити “Зелену Карту” на автомобіль з іноземною реєстрацією?

Ні, оформлення полісів «Зелена карта» можливе тільки для автомобілів з українською реєстрацією. 

Оформити “Зелену Карту” на авто з іноземною реєстрацією можливо тільки в тій країні, де зареєстрований транспортний засіб.

Де краще купити “Зелену Карту”? На кордоні чи за вчасно?

Купуйте Поліс "Зелена Карта" на сайті в будь-який час. Готовий Поліс за 5-10 хвилин. Оформлюйте, оплачуйте банківською карткою. Готовий Поліс прийде Вам на Email. Сервіс OCA-GO.UA працює 24/7. Гарантія 100% дійсності Поліса. Одразу після оформлення, Поліс реєструється в базі МТСБУ. На страховому полісі буде QR код та індивідуальний номер для перевірки прикордонниками або самостійно Вами.

 

Що мені робити, якщо у мене закінчується “Зелена Карта” за кордоном?

Якщо Ви знаходитесь за кордоном і у Вас закінчується Поліс "Зелена Карта" і Ви потребуєте її продовження, то оформити Поліс можна Онлайн. Перетинати український кордон не треба.

 

Класифікація ТЗ. Який автомобіль вважати легковим, а який вантажним? Під час розрахунку вартості Поліса “Зелена Карта”.

Легковим автомобілем вважається, загальна вага(з навантаженням) якого до 3500 кг.(7700 фунтів). І пасажиромісць до 9, включно з водієм.

 

Чи можна оформити Зелену Карту із терміном дії з сьогоднішнього числа?

Ні. Електронний Поліс оформити так не можливо. Крайня дата початку дії Поліса може бути тільки на наступний день після оформлення. Тобто, якщо оформили Поліс сьогодні, то почне діяти Поліс з 00:00 годин наступного дня.

На кого оформлювати Зелену Карту?

Поліс Зелена Карта, можна оформлювати від імені власника автомобіля або від імені користувача. Це на Ваш розсуд. Страховий Поліс діятиме і буде поширюватися на всіх водіїв, які можуть бути за кермом. Фактично, "Зелена Карта" оформляється на автомобіль.

Скільки коштує "Зелена карта" та яка сума покриття?

Платіж залежить від терміну перебування за кордоном (від 15 днів до 1 року), територіального покриття (Європа чи СНД) та типу транспортного засобу.

Сума страхового відшкодування встановлюється відповідно до законодавства держави, де стався страховий випадок.

На території яких країн діє "Зелена карта"?

Налічується 44 країн-учасниць програми Green Card. З переліком країн, які є членами міжнародної системи, можна ознайомитись на Сайті в розділі "Детальніше про Зелену Карту" або на офіційному сайті МТСБУ. Країни можна умовно поділити на дві групи:
1. Європа (ЄС) - Вся система 44 країни(в тому числі є Молдова і Азербайджан)
2. Країни СНД (Білорусь, Азербайджан, Молдова, РФ

arrow
arrow

Поліс Зелена карта у Києві

 

Місто Київ - це наша столиця України. Найбільше місто в Країні, тому тут і знаходиться найбільша кількість автомобільного транспорту за показником відсотка на одного мешканця. Прапор міста Київ

 

Багато киян час від часу виїжджають за кордон на особистому автомобілі. Виїжджають подорожувати або просто по роботі. Кожному з тих хто виїжджає за межі України на автомобілі, потрібно десь оформити Поліс міжнародного страхування відповідальності власників наземних транспортних засобів - ЗЕЛЕНА КАРТА. Цей страховий Поліс за міжнародними правилами є обов’язковим, без нього не можуть випустити українські автомобілі за кордон до інших Країн які входять до цієї міжнародної системи.

 

Що треба знати про поліс Зелена карта?

По перше: Як ми вже знаємо, цей Поліс автомобільного страхування є обов’язковим для перетину кордону України, щоб виїхати, наприклад до країн Європи. 

 

По друге: Поліс Зелена карта зараз можна оформити онлайн. Що дуже і дуже зручно. Поліс оформлюється дистанційно власноруч на онлайн страховому сервісі або за допомогою менеджера - фахівця у страхуванні. 

Якщо оформити Зелену карту власноруч на онлайн сервісі, то це можна зробити цілодобово знаходячись дома, в офісі або просто не виходячи з автомобіля за допомогою смартфона. У Києві купують Зелену карту онлайн дуже багато автовласників. Кияни розуміють, що час це теж гроші. До того ж купуючи Зелену карту онлайн, можна сплатити менше ніж чим за допомогою страхового агента. 

 

По третє: Поліс Зелена карта діє відразу на всі Країни які входять до цієї міжнародної системи регулювання дорожньо-транспортних пригод. А це понад 40 Країн Європи та ближнього оточення до Європи. Детальніше про кількість країн тут.

 

Від чого нас страхує ця міжнародна Автостраховка?

По Зеленій карті ми страхуємо свою відповідальність перед третіми особами за можливе завдавати збитків майну або життю та здоров’ю при керуванні автомобілем. 

Тобто Поліс Зелена карта - діє як і Автоцивілка в Україні, але міжнародна. Діє на території інших Країн.

 

Чи можна купити Зелену карту і не купувати Автоцивілку?

Коротко - Ні.  Не можна. Автоцивілка діє тільки в Україні, а Зелена карта діє за межами України.

 

Чи можна купити Зелену карту в Україні на авто з іноземною реєстрацією?

Ні. Не можна. Українські Страхові компанії можуть оформити Зелену карту тільки для автомобілів на українській реєстрації. Іноземні автомобілі можуть купити Зелену карту тільки в Країні де вони зареєстровані. В Україні вони можуть купити тільки нашу внутрішню Автоцивілку. 

 

Де купити Злену карту онлайн у Києві?

Радимо купити цей Поліс у нас в Страховому сервісі OCA-GO.UA

 

Чому у нас?

  • Наш досвід в автомобільному страхуванні з 2007 року.
  • Безплатна юридична підтримка при ДТП
  • Всі страхові компанії в одному місці
  • Швидке оформлення за 5 хвилин
  • Безпечна оплата
  • Наша гарантія в зберіганні Ваших даних
  • Економія грошей за системою лояльності
  • Поліс автоматично реєструється в Базі МТСБУ
  • Поліс зберігається у вашому особистому кабінеті, а також на Email

 

Як оформити Зелену карту на OCA-GO.UA?

Обираєте Тип Транспортного засобу (ТЗ), Територія дії та термін дії Поліса. Розраховуєте вартість, обираєте пропозицію Страхової компанії, заповнюєте особисті дані та оплачуєте банківською карткою. Все готово. Поліс відразу приходить на вказаний Вами Email, а також доступний в особистому кабінеті на сайті. 

Поліс Зелена карта формується з двох документів. Сертифікат “Зелена карта” міжнародного зразка, англійською мовою. Саме сертифікати потрібно показувати при необхідності. Радимо його роздрукувати на  папір А4. Другий документ - Договір(внутрішній договір між Клієнтом та страховою компанією, українською мовою).