Детальніше про Зелену карту / Green Card

green card img

Поліс Зелена карта і як він виглядає

"Зелена Карта"(Green Card) - це обов'язковий вид страхування, працює так само як наш внутрішній Поліс ОСЦПВ/Автоцивілка, тільки міжнародний. Дана страховка знадобиться в більш ніж 40 країнах Європи і ближнього зарубіжжя, які знаходяться в цій міжнародній системі.
green card img

Перелік країн, при в'їзді в які потрібно мати Поліс  Зелена карта на авто

47 країн Європи і ближнього зарубіжжя, які перебувають у загальній системі і при відвідуванні яких, пересуваючись на автомобілі необхідно мати Поліс Зелена карта / Green Card.
green card img

Де реєструється Поліс Зелена карта і як його перевірити

Поліс Зелена карат Реєструється в загальній Базі МТСБУ.
green card img

Які документи необхідні для оформлення Зеленої карти

Для оформлення Поліса Зелена карта, Вам знадобляться наступні документи: 1. Свідотство про реєстрацію ТЗ(Техпаспорт на авто), 2. Водійське посвидчення(права) або Закордонний паспорт, 3. ІПН
 

Поширені запитання про Зелену карту

Чи можна оформити “Зелену Карту” на автомобіль з іноземною реєстрацією?

Ні, оформлення полісів «Зелена карта» можливе тільки для автомобілів з українською реєстрацією. 

Оформити “Зелену Карту” на авто з іноземною реєстрацією можливо тільки в тій країні, де зареєстрований транспортний засіб.

Де краще купити “Зелену Карту”? На кордоні чи за вчасно?

Купуйте Поліс "Зелена Карта" на сайті в будь-який час. Готовий Поліс за 5-10 хвилин. Оформлюйте, оплачуйте банківською карткою. Готовий Поліс прийде Вам на Email. Сервіс OCA-GO.UA працює 24/7. Гарантія 100% дійсності Поліса. Одразу після оформлення, Поліс реєструється в базі МТСБУ. На страховому полісі буде QR код та індивідуальний номер для перевірки прикордонниками або самостійно Вами.

 

Що мені робити, якщо у мене закінчується “Зелена Карта” за кордоном?

Якщо Ви знаходитесь за кордоном і у Вас закінчується Поліс "Зелена Карта" і Ви потребуєте її продовження, то оформити Поліс можна Онлайн. Перетинати український кордон не треба.

 

Класифікація ТЗ. Який автомобіль вважати легковим, а який вантажним? Під час розрахунку вартості Поліса “Зелена Карта”.

Легковим автомобілем вважається, загальна вага(з навантаженням) якого до 3500 кг.(7700 фунтів). І пасажиромісць до 9, включно з водієм.

 

Чи можна оформити Зелену Карту із терміном дії з сьогоднішнього числа?

Ні. Електронний Поліс оформити так не можливо. Крайня дата початку дії Поліса може бути тільки на наступний день після оформлення. Тобто, якщо оформили Поліс сьогодні, то почне діяти Поліс з 00:00 годин наступного дня.

На кого оформлювати Зелену Карту?

Поліс Зелена Карта, можна оформлювати від імені власника автомобіля або від імені користувача. Це на Ваш розсуд. Страховий Поліс діятиме і буде поширюватися на всіх водіїв, які можуть бути за кермом. Фактично, "Зелена Карта" оформляється на автомобіль.

Скільки коштує "Зелена карта" та яка сума покриття?

Платіж залежить від терміну перебування за кордоном (від 15 днів до 1 року), територіального покриття (Європа чи СНД) та типу транспортного засобу.

Сума страхового відшкодування встановлюється відповідно до законодавства держави, де стався страховий випадок.

На території яких країн діє "Зелена карта"?

Налічується 44 країн-учасниць програми Green Card. З переліком країн, які є членами міжнародної системи, можна ознайомитись на Сайті в розділі "Детальніше про Зелену Карту" або на офіційному сайті МТСБУ. Країни можна умовно поділити на дві групи:
1. Європа (ЄС) - Вся система 44 країни(в тому числі є Молдова і Азербайджан)
2. Країни СНД (Білорусь, Азербайджан, Молдова, РФ

arrow
arrow

 

Зелена карта в Одесі

 

Місто Одеса знаходиться в 50 км. до найближчого кордону. Прапор міста ОдесаОдеська область є прикордонною. Багато мешканців Одеси та Одеської області часто їздять власним автомобілем у подорож, по роботі або просто в гості до родичів за кордон. І кожен автовласник стикається із завданням, де купити Страховий Поліс Зелена карта в Одесі, щоб виїхати автомобілем за кордон України?

 

Зелена карта – обов'язковий вид міжнародного страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів. Для виїзду з України на автомобілі необхідно обов'язково мати з собою дійсний Поліс Зелена карта.

 

У разі провини у дорожньо-транспортній пригоді (ДТП) на території іншої країни, відшкодування потерпілому буде робити Страхова компанія. Це дає змогу цивілізовано врегулювати фінансові взаєморозрахунки між учасниками ДТП.

 

Де купити Зелену карту в одесі?

Ідеальним інструментом для розрахунку вартості та оформлення Поліса Зелена карта в Одесі є OCA-GO Всеукраїнський страховий сервіс №1 OCA-GO.UA

Тисячі автовласників вже довіряють та регулярно використовують Страховий сервіс OCA-GO.UA. Тут Ви можете самостійно в будь-який час 24/7 розрахувати вартість та оформити Зелену карту.

Радимо оформляти Поліс заздалегідь онлайн, щоб не переплачувати у посередників на кордоні в пункті пропуску.

 

Як оформити Зелену карту на OCA-GO.UA?
Перейдіть на сайт OCA-GO.UA в розділ Зелена карта, виберіть Тип свого авто, напрямок поїздки та період перебування за кордоном. Після цього Вам буде зроблено розрахунок вартості Полісу. Вибираєте підходящий собі варіант, вводите особисті дані та проводите оплату банківською карткою. Після цього Страховий Поліс надходить на Ваш E-Mail.