Детальніше про Зелену карту / Green Card

green card img

Поліс Зелена карта і як він виглядає

"Зелена Карта"(Green Card) - це обов'язковий вид страхування, працює так само як наш внутрішній Поліс ОСЦПВ/Автоцивілка, тільки міжнародний. Дана страховка знадобиться в більш ніж 40 країнах Європи і ближнього зарубіжжя, які знаходяться в цій міжнародній системі.
green card img

Перелік країн, при в'їзді в які потрібно мати Поліс  Зелена карта на авто

47 країн Європи і ближнього зарубіжжя, які перебувають у загальній системі і при відвідуванні яких, пересуваючись на автомобілі необхідно мати Поліс Зелена карта / Green Card.
green card img

Де реєструється Поліс Зелена карта і як його перевірити

Поліс Зелена карат Реєструється в загальній Базі МТСБУ.
green card img

Які документи необхідні для оформлення Зеленої карти

Для оформлення Поліса Зелена карта, Вам знадобляться наступні документи: 1. Свідотство про реєстрацію ТЗ(Техпаспорт на авто), 2. Водійське посвидчення(права) або Закордонний паспорт, 3. ІПН
 

Поширені запитання про Зелену карту

Чи можна оформити “Зелену Карту” на автомобіль з іноземною реєстрацією?

Ні, оформлення полісів «Зелена карта» можливе тільки для автомобілів з українською реєстрацією. 

Оформити “Зелену Карту” на авто з іноземною реєстрацією можливо тільки в тій країні, де зареєстрований транспортний засіб.

Де краще купити “Зелену Карту”? На кордоні чи за вчасно?

Купуйте Поліс "Зелена Карта" на сайті в будь-який час. Готовий Поліс за 5-10 хвилин. Оформлюйте, оплачуйте банківською карткою. Готовий Поліс прийде Вам на Email. Сервіс OCA-GO.UA працює 24/7. Гарантія 100% дійсності Поліса. Одразу після оформлення, Поліс реєструється в базі МТСБУ. На страховому полісі буде QR код та індивідуальний номер для перевірки прикордонниками або самостійно Вами.

 

Що мені робити, якщо у мене закінчується “Зелена Карта” за кордоном?

Якщо Ви знаходитесь за кордоном і у Вас закінчується Поліс "Зелена Карта" і Ви потребуєте її продовження, то оформити Поліс можна Онлайн. Перетинати український кордон не треба.

 

Класифікація ТЗ. Який автомобіль вважати легковим, а який вантажним? Під час розрахунку вартості Поліса “Зелена Карта”.

Легковим автомобілем вважається, загальна вага(з навантаженням) якого до 3500 кг.(7700 фунтів). І пасажиромісць до 9, включно з водієм.

 

Чи можна оформити Зелену Карту із терміном дії з сьогоднішнього числа?

Ні. Електронний Поліс оформити так не можливо. Крайня дата початку дії Поліса може бути тільки на наступний день після оформлення. Тобто, якщо оформили Поліс сьогодні, то почне діяти Поліс з 00:00 годин наступного дня.

На кого оформлювати Зелену Карту?

Поліс Зелена Карта, можна оформлювати від імені власника автомобіля або від імені користувача. Це на Ваш розсуд. Страховий Поліс діятиме і буде поширюватися на всіх водіїв, які можуть бути за кермом. Фактично, "Зелена Карта" оформляється на автомобіль.

Скільки коштує "Зелена карта" та яка сума покриття?

Платіж залежить від терміну перебування за кордоном (від 15 днів до 1 року), територіального покриття (Європа чи СНД) та типу транспортного засобу.

Сума страхового відшкодування встановлюється відповідно до законодавства держави, де стався страховий випадок.

На території яких країн діє "Зелена карта"?

Налічується 44 країн-учасниць програми Green Card. З переліком країн, які є членами міжнародної системи, можна ознайомитись на Сайті в розділі "Детальніше про Зелену Карту" або на офіційному сайті МТСБУ. Країни можна умовно поділити на дві групи:
1. Європа (ЄС) - Вся система 44 країни(в тому числі є Молдова і Азербайджан)
2. Країни СНД (Білорусь, Азербайджан, Молдова, РФ

arrow
arrow

Зелена карта онлайн у Запоріжжі

 

Запоріжжя - це обласний центр України. Прапор міста ЗапоріжжяВелике місто розташоване у південно-східній частині Країни. Місто з великою історією українського козацтва. 

В місті багато підприємств та достатньо багато зареєстрованого автомобільного транспорту. Власники автомобілів кожного року купують страховий Поліс Автоцивілка на свій авто. 

 

Ті хто планує виїхати на своєму автомобілі за кордон України у туристичну подорож або за відрядженням, знають, що необхідно оформити Поліс Зелена карта перед поїздкою

 

Обов’язковий страховий Поліс міжнародного страхування відповідальності власників наземних транспортних засобів “Зелена карта”.

В разі настання дорожньо-транспортної пригоди на території інших Країн, страхова компанія виплатить страхове відшкодування потерпілій стороні за шкоду заподіяну майну та за шкоду заподіяну життю та здоров’ю.

 

Цей Поліс діє на території більш ніж у 40 країнах Європи та ближнього оточення до Європи.

 

Міжнародна система автомобільного страхування “Зелена карта” заснована у 1949 році відповідно до Женевської рекомендації №35, прийнятої Підкомітетом по дорожньому транспорту Економічної комісії Організації Об’єднаних Націй для Європи. Україна вступила до системи “Зелена карта” у 1998 році. 

 

Це дуже корисний фінансовий інструмент відшкодування збитків при дорожньо-транспортній пригоді.

 

Де купити Зелену карту у Запоріжжі?

Щоб можна було зекономити час та гроші при оформленні Поліса Зелена карта, радимо скористатися онлайн Сервісом автомобільного страхування OCA-GO.UA

 

Більшість автовласників України вже оцінили покупку страховки на авто через Сервіс онлайн страхування. Автовласники Запоріжжя не є виключенням. З кожним роком користувачів становиться все більше і більше. 

 

Чому саме OCA-GO.UA?

Переваги Страхового сервісу OCA-GO.UA:

 

 

Як оформити Зелену карту через OCA-GO.UA та що для цього потрібно?

Для того, щоб оформити Зелену карту на OCA-GO достатньо мати навіть просто смартфон з виходом до інтернету та три документи:

  • Техпаспорт (Свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу)
  • Закордонний паспорт
  • ІПН Ідентифікаційний податковий номер

 

А заповнити дані та купити дуже просто. 

Спершу треба розрахувати вартість. Для цього необхідно ввести Тип транспортного засобу, Територію дії поліса та Термін дії Поліса. Потім вибрати із запропонованих варіантів свій Поліс, заповнити особисті дані та безпечно оплатити банківською карткою. Страховий Поліс автоматично реєструється в загальній базі МТСБУ та відправляється Клієнту на Email в PDF форматі. Також страховий поліс буде доступний в особистому кабінеті на сайті. Особистий кабінет також створюється автоматично, всі доступи надсилаються особисто Клієнту. 


 

Страховий Поліс можна зберегти собі на телефон та при необхідності показувати з телефону або роздрукувати та возити з собою в автомобілі.