Детальніше про Зелену карту / Green Card

green card img

Поліс Зелена карта і як він виглядає

"Зелена Карта"(Green Card) - це обов'язковий вид страхування, працює так само як наш внутрішній Поліс ОСЦПВ/Автоцивілка, тільки міжнародний. Дана страховка знадобиться в більш ніж 40 країнах Європи і ближнього зарубіжжя, які знаходяться в цій міжнародній системі.
green card img

Перелік країн, при в'їзді в які потрібно мати Поліс  Зелена карта на авто

47 країн Європи і ближнього зарубіжжя, які перебувають у загальній системі і при відвідуванні яких, пересуваючись на автомобілі необхідно мати Поліс Зелена карта / Green Card.
green card img

Де реєструється Поліс Зелена карта і як його перевірити

Поліс Зелена карат Реєструється в загальній Базі МТСБУ.
green card img

Які документи необхідні для оформлення Зеленої карти

Для оформлення Поліса Зелена карта, Вам знадобляться наступні документи: 1. Свідотство про реєстрацію ТЗ(Техпаспорт на авто), 2. Водійське посвидчення(права) або Закордонний паспорт, 3. ІПН
 

Поширені запитання про Зелену карту

Чи можна оформити “Зелену Карту” на автомобіль з іноземною реєстрацією?

Ні, оформлення полісів «Зелена карта» можливе тільки для автомобілів з українською реєстрацією. 

Оформити “Зелену Карту” на авто з іноземною реєстрацією можливо тільки в тій країні, де зареєстрований транспортний засіб.

Де краще купити “Зелену Карту”? На кордоні чи за вчасно?

Купуйте Поліс "Зелена Карта" на сайті в будь-який час. Готовий Поліс за 5-10 хвилин. Оформлюйте, оплачуйте банківською карткою. Готовий Поліс прийде Вам на Email. Сервіс OCA-GO.UA працює 24/7. Гарантія 100% дійсності Поліса. Одразу після оформлення, Поліс реєструється в базі МТСБУ. На страховому полісі буде QR код та індивідуальний номер для перевірки прикордонниками або самостійно Вами.

 

Що мені робити, якщо у мене закінчується “Зелена Карта” за кордоном?

Якщо Ви знаходитесь за кордоном і у Вас закінчується Поліс "Зелена Карта" і Ви потребуєте її продовження, то оформити Поліс можна Онлайн. Перетинати український кордон не треба.

 

Класифікація ТЗ. Який автомобіль вважати легковим, а який вантажним? Під час розрахунку вартості Поліса “Зелена Карта”.

Легковим автомобілем вважається, загальна вага(з навантаженням) якого до 3500 кг.(7700 фунтів). І пасажиромісць до 9, включно з водієм.

 

Чи можна оформити Зелену Карту із терміном дії з сьогоднішнього числа?

Ні. Електронний Поліс оформити так не можливо. Крайня дата початку дії Поліса може бути тільки на наступний день після оформлення. Тобто, якщо оформили Поліс сьогодні, то почне діяти Поліс з 00:00 годин наступного дня.

На кого оформлювати Зелену Карту?

Поліс Зелена Карта, можна оформлювати від імені власника автомобіля або від імені користувача. Це на Ваш розсуд. Страховий Поліс діятиме і буде поширюватися на всіх водіїв, які можуть бути за кермом. Фактично, "Зелена Карта" оформляється на автомобіль.

Скільки коштує "Зелена карта" та яка сума покриття?

Платіж залежить від терміну перебування за кордоном (від 15 днів до 1 року), територіального покриття (Європа чи СНД) та типу транспортного засобу.

Сума страхового відшкодування встановлюється відповідно до законодавства держави, де стався страховий випадок.

На території яких країн діє "Зелена карта"?

Налічується 44 країн-учасниць програми Green Card. З переліком країн, які є членами міжнародної системи, можна ознайомитись на Сайті в розділі "Детальніше про Зелену Карту" або на офіційному сайті МТСБУ. Країни можна умовно поділити на дві групи:
1. Європа (ЄС) - Вся система 44 країни(в тому числі є Молдова і Азербайджан)
2. Країни СНД (Білорусь, Азербайджан, Молдова, РФ

arrow
arrow

Зелена карта онлайн у Житомирі


 

Житомир - Одне з найстаріших міст України, засноване у IX столітті. Прапор міста ЖитомирОбласний центр сучасної України. Місто знаходиться у північно-західній частині країни. 

Як і в кожному великому місті, у Житомирі є дуже багато автотранспорту автовласники яких кожного року оформляють страховий Поліс на свій автомобіль.

 

Зазвичай водії кожного року купують обов'язковий Поліс Автоцивілка. Але коли потрібно виїхати за кордон, то тут необхідно мати при собі чинний Поліс міжнародного обов’язкового автомобільного страхування “Зелена карта”.

 

Що таке поліс Зелена карта?

Зелена карта - Обов'язковий вид міжнародного автомобільного страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.Простими словами, цей Поліс працює так само як ОСЦПВ/Автоцивілка, але діє не в Україні, а за кордоном. Якщо водій автомобіля з чинним Полісом Зелена карта буде винний у ДТП, то відшкодування за шкоду заподіяну майну або за шкоду життю та здоров’ю візьме на себе Страхова компанія.

 

“При перетині кордону треба обов'язково пред’явити чинний Поліс Зелена карта. Без нього автомобіль не випустять за межі України. 

 

В яких країнах діє Зелена карта?

На сьогодні до міжнародної системи “Зелена карта” входить понад 40 країн. Україна вступила до цієї системи у 1998 році. Всі автомобілі які зареєстровані в країнах з цього списку, при виїзді за кордон повинні оформити страховий Поліс Зелена карта.

 

Де у Житомирі купити Зелену карту?

Переважна більшість автовласників вже оформляють страховку на автомобіль онлайн. Ми радимо скористатись Всеукраїнським онлайн сервісом автострахування OCA-GO.UA

 

Купуючи Зелену карту через онлайн сервіс OCA-GO.UA автовласник отримує низку переваг:

  • Покупка цілодобова 24/7 за 5 хвилин
  • Поліс дешевше ніж в самої страхової компанії
  • Всі Страхові компанії в одному місці
  • Безкоштовна юридична підтримка при ДТП та страховому випадку

 

Як оформити Зелену карту на OCA-GO.UA?

Треба розрахувати вартість Поліса вказавши тип свого транспортного засобу, країни поїздки та термін дії Поліса. Потім обрати із запропонованих варіантів свій Поліс, заповнити всі необхідні особисті дані та сплатити банківською карткою. Поліс автоматично реєструється в Базі МТСБУ та відправляється на Email(електронну адресу Клієнта). Також Поліс завжди доступний в особистому кабінеті на сайті. Особистий кабінет створюється для Клієнта також автоматично.

 

“Електронний страховий Поліс формується в форматі PDF. Цей Поліс можна зберегти на телефон або роздрукувати на папір А4.

 

Чи є пільги на придбання Зеленої карти?

На жаль, ні. По Полісу Зелена карта пільги не надаються, а знижки заборонені законодавчо, тому що це є міжнародним видом страхування. 

 

Але на нашому сайті є регулярні промоакції. Слідкуйте за нашими новинами і Ви завжди зможете купити автостраховку за найменшою ціною.